Kombinujte s řadou Modulus

Kombinujte s řadou Modulus

V lednu 2017 představila společnost AJ Produkty novou nábytkovou řadu Modulus. Jedná se o flexibilní kancelářský nábytek navržený s důrazem na velké možnosti přizpůsobení individuálním potřebám. Tato řada pochází z dílny Elin Basander Andre, interiérové designérky společnosti AJ, a je vyráběna ve vlastním závodě AJ v Polsku. Modulus se hodí do malé domácí kanceláře stejně dobře jako do otevřených kanceláří typu open space. Díky řadě Modulus bude vaše kancelář vypadat přesně tak, jak jste si ji vysnili!

"Za vznikem řady Modulus stojí myšlenka vytvořit takovou nábytkovou sérii, která by se snadno přizpůsobila různorodým potřebám co nejširší škály zákazníků. Úložné prostory sestávají z korpusů, které můžete doplnit vnitřním uspořádáním a dvířky podle svých potřeb," vysvětluje Elin Basander Andre, designérka řady Modulus.

Promyšlená řešení

Řada Modulus v sobě snoubí ekonomicky výhodné alternativy pro mladé společnosti, exkluzivní detaily a ergonomické rysy. Jak napovídá název, nábytek Modulus je tvořen korpusy, které se podle individuálních potřeb doplňují různými vnitřními moduly, klasickými dveřmi, posuvnými dveřmi a dalším příslušenstvím. Nábytek je testován a schválen pro použití na veřejných místech. Chytrý design umožňuje stavět úložné prostory do výšky i do šířky.
"Modulus disponuje promyšlenými prvky, které vám umožní nábytek maximálně připůsobit zbytku kanceláře. Ve větších kancelářích oceníte například možnost využít skříně coby kancelářské přepážky a elegantně tak jimi oddělit jednotlivá pracovní místa," říká Elin.

Kreativní přístup k zařizování

Z velkého množství prvků, ze kterých se řada Modulus skládá, snadno vytvoříte právě takovou kombinaci, která vám bude maximálně vyhovovat. Nabídka barev se zavděčí každému – vybírat můžete ze stylové černé, klasické bílé, teplého dubu a studené břízy. Chcete-li své kanceláři dodat luxusní nádech, zvolte stylové mosazné úchytky a nožičky.
"Nehodil by se vám praktický a flexibilní pracovní ostrůvek? Kombinací čtyř skříní, čtyř sad koleček a stolové desky získáte velkorysý pracovní prostor, spoustu úložného prostoru a možnost celou sestavu snadno přemísťovat – je to praktické řešení třeba pro porady v pohybu," navrhuje Elin.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.
Prosím vyčkejte...