Dodavatel komplexních služeb pro lepší pracoviště

Společnost AJ Produkty navrhuje pracovní prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Díky zaměření na inovace, vlastním výrobkům a třem vlastním továrnám vytváříme inteligentní řešení pro pracoviště v průběhu doby. A díky působení ve 20 zemích pomáháme každoročně zlepšovat pracovní prostředí na více než půl milionu pracovišť v celé Evropě.

Nabídku tvoří nábytek, vybavení a interiérová řešení, díky nimž je chození do práce zábavnější. Celkem téměř 15 000 výrobků pro kanceláře, školy, sklady, průmysl a šatny - všechny snadno dostupné prostřednictvím on-line obchodu, katalogu, projektů na míru nebo po zavolání některému z našich expertů.

I v měnícím se světě se snažíme dělat váš život v práci lepší

Společnost AJ Produkty je součástí lidských životů a pracovišť již téměř 50 let. Mnoha lidem i vám usnadňujeme každodenní život v práci, abyste ze sebe mohli vydat to nejlepší, a budeme v tom pokračovat i nadále. Děláme pracoviště ještě lepšími v neustále se měnícím světě.

Koncept pro lepší pracovní prostředí

Mnoho lidí tráví v práci většinu svého produktivního věku. Práce je pro ně téměř jako druhý domov. Naštěstí máme k dispozici nábytek a vybavení, které mohou zlepšit prostředí na většině pracovišť.
Díky šíři a hloubce našeho sortimentu můžeme zajistit, aby měl každý dokonale zařízené pracoviště. Plně na míru podle pracovních úkolů, fyzických podmínek a osobního vkusu.
Rádi také úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom vytvořili to nejlepší možné řešení interiéru. Mimo jiné prostřednictvím našeho projektového prodeje, kdy vedeme projekty interiérového designu a podporujeme zákazníky po celou dobu - od vize až po realitu.

Špičkový design a výroba

Mnoho produktů vyvíjíme sami. Je to záměrná volba, protože chceme mít kontrolu nad celým procesem od nápadu až po hotový výrobek. Díky tomu, že velkou část našeho sortimentu navrhujeme a vyrábíme sami, víme, že můžeme dodržet naše sliby, pokud jde o kvalitu, cenu, dodací lhůty a služby. Zároveň dbáme na to, aby naše nabídka byla inovativní a vždy odpovídala požadavkům doby.

Se zaměřením na udržitelný rozvoj

Na udržitelnost se zaměřujeme a pracujeme v širokém rozsahu, abychom zajistili odpovědné podnikání ve všech jeho fázích a zároveň zvládli náš dopad na klima a životní prostředí. Přebírání odpovědnosti po celou dobu považujeme za samozřejmost v naší roli komplexního dodavatele.

Více informací