QBUS – úložné prostory pro celé pracoviště

QBUS – úložné prostory pro celé pracoviště

Flexibilní nábytková série, která umožňuje optimální uspořádání jednotlivých prvků v prostoru - to je QBUS. S naší řadou úložných modulů QBUS můžete vybavit celé pracoviště jednou a tou samou řadou, a vytvořit tak unikátní řešení interiéru, kde úložné prostory a design jdou ruku v ruce.
Dva lidé sedí na kancelářských židlích u svých stolů a mluví spolu

Od vchodu až k psacímu stolu

Při vývoji série úložných prostor QBUS jsme vycházeli z myšlenky vytvořit řadu, která splní téměř všechny potřeby úložných prostor, které můžete ve firmě mít. Velké nebo malé, začínající nebo rostoucí. S řadou QBUS máte k dispozici kompletní sadu úložného nábytku, kde si můžete vybrat od klasických regálů a skříní až po třídiče pošty a kombinovaný nábytek s posezením. Výhodou QBUS je, že s jednou a tou samou řadou máte úložné prostory pro vše od doplňků pro recepční u vchodu přes materiály, které denně používáte v kanceláři, až po uzamykatelné skříňky pro skladování osobních věcí.

Anna Helgesson, která je produktovou manažerkou pro společné prostory ve společnosti AJ Produkty, viděla potřebu úložné řady, která by propojovala kanceláře a společné prostory.

- Ve stále více digitalizované společnosti, kde firemní kanceláře a společné prostory rostou společně, jsme chtěli řadu nábytku, která by tuto poptávku dokázala uspokojit. Například pevné kancelářské prostory již nejsou samozřejmostí, a pak je tu další potřeba osobních úložných prostor, a to jednak pro osobní věci, ale také notebooky a kancelářské příslušenství.

Nadčasový design

Říkáme, že QBUS je moderní řada - ale také řada nadčasová. Jak vlastně funguje? Řada má v podstatě klasický design, díky kterému se snadno umisťuje a zapadá do stávajícího prostředí. Klíčem k tomu, aby měla něco navíc, je široká škála modulů, které umožňují sestavit osobní kombinaci nábytku, která vybočuje z řady. U QBUS neexistují žádná pravidla, která byste museli respektovat. Zkrátka si vše zařídíte podle vašich potřeb, zálib, vkusu a vyberete si sami, jaké řešení interiéru chcete.

Mobildagis

Stavět a přestavovat

Roste vaše firma? Pak QBUS může růst s vámi. Díky němu máte k dispozici řešení, které můžete dále rozšiřovat nebo měnit jeho uspořádání podle toho, jak se mění vaše potřeby. Modulární koncepce znamená, že veškerý nábytek do sebe zapadá bez ohledu na velikost a model. Malá skříň se hodí k větší skříni a nízký kus nábytku lze bez problémů umístit vedle knihovny. Pokud změníte prostory, rozrostete se nebo jen budete chtít dovybavit nábytek, QBUS vám to usnadní.

Nábytek můžete umístit doprostřed místnosti, podél stěn nebo ho použít jako dělicí stěnu. Mnoho modulů řady QBUS lze využít nejen jako čistý úložný prostor. Umístěte několik modulů zády k sobě doprostřed místnosti, a vytvořte tak dělicí stěnu. Vybudujte si osobnější prostor kolem pracovního stolu s vysokou boční skříňkou. Nebo využijte chodbu pro kombinaci úložného prostoru a místa k sezení.

Lidé budou vždy potřebovat úložný prostor, ale tato potřeba už nevypadá stejně a bude se i nadále měnit. Chceme být v čele, pokud jde o produkty pro pracoviště budoucnosti.
Anna Helgesson, product manager v AJ Produkty

Design přímo z Halmstadu

QBUS se navrhuje přímo v naší centrále v Halmstadu. Tvoří ho naše vlastní designérka Cecilia Stööp spolu s externím designérem Mikaelem Warnhammarem. Jednou z velkých výhod vlastního oddělení designu je, že naši designéři mohou společně s produktovými manažery a vývojáři zkoumat nové potřeby v našem sortimentu, věnovat delší čas výrobnímu procesu a při navrhování nových výrobků se věnovat podstatným detailům.

Osoba sedící u stolu a pracující na počítači
QBUS se vyrábí ve čtyřech různých barvách, které lze kombinovat mezi sebou. Kovové úchyty se stávají kontrastním detailem jako závěrečná tečka. Rukojeti mají ergonomický design pro optimální uchopení, který se stejně snadno používá bez ohledu na to, zda jsou rukojeti namontovány vertikálně nebo horizontálně. Lze je také namontovat na libovolné místo, a to jak na výšku, tak na šířku.

Výroba ve vlastní továrně

Veškerý nábytek série QBUS je schválen podle normy EN16121, což je evropská norma pro úložný nábytek ve veřejném prostředí. QBUS je vlastní vyvinutý produkt, který se vyrábí v naší vlastní továrně, což znamená, že naqd ním máme plnou kontrolu od náčrtu až po hotový výrobek.

Více inspirace ze série QBUS

Chcete vědět více?

Vyplňte následující formulář a my se vám během následujících 2 pracovních dnů ozveme.
Typ organizace
Vaše zprávaPřílohy
Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.
Prosím vyčkejte...