Přepravky a plastové boxy

Optimalizace skladu společnosti Airshoppen

Jak jsme optimalizovali sklad společnosti Airshoppen

Čtěte zde

Úložné boxy a přepravky

Zatímco plastové boxy slouží především k ukládání menších součástek, komponent a zboží, plastová přepravka je obvykle větší. Boxy i přepravky bývají stohovatelné, takže pokud je zrovna nevyužíváte, zaberou jen minimum místa. Výroba plastových přepravek je někdy zajištěna z potravinářského plastu, a hodí se tak pro skladování zásob. Jsou vhodné především do potravinářských provozoven a obchodů. Nicméně stejně dobře pomohou s efektivní organizací položek v dílně či skladu. Jiné najdou využití třeba i v kanceláři. Průhledný plastový box okamžitě prozradí, co se v něm skrývá – budete tak mít dokonalý přehled o množství materiálu. Neprůhledné přepravky zase zajistí upravenější vzhled regálů.

Plastové boxy odolají vysokým teplotám i chemikáliím

Boxy jsou určené pro použití v náročných podmínkách. Vyrábějí se většinou z odolného materiálu, který se nezalekne výkyvů teplot ani kyselin, ředidel a průmyslových olejů. Tyto úložné boxy dokážou odolat různým vnějším vlivům, teplotním výkyvům či nárazu. Jejich výhodou je i snadné čištění.

Přepravky s víkem pro snadnější manipulaci

K některým přepravkám lze doobjednat víko jako příslušenství. Výhodou je, že vždy těsně přilehne k lemu přepravky a její obsah bezpečně uzavře, což může výrazně usnadnit manipulaci a přepravu. Kromě boxů s plnými stěnami můžete zvolit také perforované plastové bedny. Běžně pracujete se zbožím na paletách? Pak by se vám mohly hodit přepravky, jejichž velikost je přizpůsobena formátu europalet. Navíc jsou vhodné do těžkého průmyslu. Mohou nabídnout vysokou odolnost a jednoduchou údržbu.

Organizéry a skříňky na součástky

Široká nabídka boxů různých typů, barev a velikostí vám umožní využít kapacitu úložných prostor na maximum. Kromě jednotlivých boxů ale v naší nabídce najdete také celé skříňky na součástky, které slouží právě k ukládání drobných předmětů. Některé typy boxů je možné uvnitř rozdělit příčkami, což oceníte především u většího množství různých typů drobných součástek – třeba šroubků, hřebíků či matek. Pomocí úchytu se boxy snadno vysouvají z police či regálu a prostor na umístění štítku usnadní orientaci. Menší skříňky lze podobně jako boxy postavit přímo na poličku či regál. A pro ještě snazší přístup k součástkám vyberte otočný stojan.