Skladové regály, skříně a boxy

Sklady a jejich vybavení

Skladové regály a vybavení pro skladování obsahuje nepřeberné množství různých úložných prostor. Ty mohou mít různé rozměny dle typu ukládaného zboží. Některé robustnější modely jsou vyráběny pro ukládání palet a rozměrnějšího zboží. Jiné systémy jsou vhodné pro zakládání součástek a příslušenství do přídavných úložných boxů či přepravek.

Kovové regály do různých skladů

Hovoří-li se o kovovém regálu, pak základním materiálem pro výrobu stojin je většinou galvanizovaná ocel. Police pak mohou být také z ocelového plechu, případně z dřevotřísky. Z důvodu stability jsou většinou vyztuženy zadní křížovou konstrukcí. Jsou tak určené pro použití v náročných podmínkách a lze se spolehnout na jejich kvalitu i zajištění bezpečnosti. Výhodou kovových policových regálů je jejich mnohoúčelové využití. Jsou vhodné jako kusové regály, ale zároveň se dají nastavovat pomocí přídavných sekcí a tvořit tak celé regálové systémy. Díky stabilitě a robustnosti naleznou tyto kovové regály využití jak ve skladech průmyslového zboží nebo i v dílnách, zároveň se hodí do obchodů. Některé modely lze však bez problémů použít i do archivů nebo kanceláří.

Víte, čím se řídit při výběru?

Regálový systém do příslušného skladu či provozovny vybírejte dle jeho rozměrů, kapacity a velikosti boxů či přepravek. Některé typy skladových regálů mívají nižší přední stěnu pro lepší přehled o obsahu. Je vhodné se zaměřit také na nosnost regálů, která by něměla být překročena.

Regály s plastovými boxy i do těžkých podmínek

Regály pro plastové boxy vnesou do vašeho skladu, obchodu či jiné provozovny pořádek a přehlednost. Jde většinou o kovové sloupky s policemi, které jsou přizpůsobené pro ukládání plastových boxů nebo přepravek různých velikostí. Už nebudete muset hledat součástky, nářadí i další příslušenství – díky přehlednému systému boxů najdete všechno během chvíle. Některé typy boxů dokážou odolat chemikáliím, strojním olejům či rozpouštědlům. Lze je tak použít i v náročném prostředí – třeba v těžkém průmyslu. Jiné můžete bez obav využívat v potravinářství. Prázdné boxy se dají díky svému tvaru snadno naskládat na sebe – ušetříte tak místo v regálu.