Dílenské skříně

Storing valuables and confidential documents - guide

Průvodce skladováním cenností

Čtěte našeho průvodce!

Dílenské skříně vhodné do průmyslových provozů

Bytelné kovové skříně se skvěle hodí nejen do průmyslového interiéru a provozoven. Mohou posloužit i k uskladnění většího množství těžkých šanonů i přístrojů v kancelářích nebo archivech. Narozdíl od skladových regálů je jejich výhodou možnost uzavření většinou na zámek. Pokud vybavujete dílnu s větším množstvím nářadí, součástek a chemikálií, uvažujte o pořízení dílenské kovové skříně. Díky celosvařované konstrukci si můžete být jisti její odolností. Povrch je chráněn práškovým lakem. Výškově nastavitelné police dílenských skříní umožní přizpůsobení vnitřku podle potřeby. Navíc lze dokoupit další police, výsuvný kartotékový rám, plastové boxy i jiné příslušenství. Samozřejmostí jsou i rektifikační nožičky, díky kterým bude skříň stát rovně i na křivé podlaze. Některé skříně lze pohodlně přesunout pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku.

PC skříně do dílenského a náročného prostředí

Průmyslové provozy či dílnenské vybavení neposkytují ideální prostředí pro citlivou techniku a elektronická zařízení. Co když se bez nich ale neobejdete? Přestože práci u počítače většinou vykonáváme v kanceláři, mohou se vyskytnout i průmyslové provozy, sklady či dílny, kde takové oddělené pracovní místo není a přesto zaměstnanci či vedoucí směn potřebují svou činnost koordinovat na počítači. Doporučuje se speciální dílenská PC skříň, která má speciální dispozice a vnitřní úpravu. Vejde se do ní LCD monitor i počítačová jednotka a nechybí ani výsuvná polička na klávesnici a myš. Odvětrávání je zajištěno díky malým otvorům či zabudovanému ventilátoru.

Plechová skříňka se hodí do dílen i menších skladů

S přehlednou organizací nářadí a menších součástek pomohou dílenské skříňky. Hodí se do domácích i průmyslových dílen a jejich celosvařovaná konstrukce zajistí výjimečnou stabilitu. Výhodou bude také uzamykatelnost skříní, neboť ochrání nářadí či další uložené předměty před odcizením i neoprávněnou manipulací. Pokud nemáte ve výbavě pracovní stůl, hodit se může i výsuvná police, která poslouží jako malá pracovní plocha pro menší opravy a využít ji můžete i na dočasné odkládání věcí. Některé modely nabízejí možnost zavěšení nářadí díky perforovaným zádům a různým háčkům, které lze rozmístit podle potřeby. Nahradí tak panely na nářadí, které se obvykle umísťují přímo na stěnu případně jsou součástí dílenského stolu nebo dílenských vozíků.