Paletové regály - komponenty a příslušenství

Optimalizace skladu společnosti Airshoppen

Jak jsme optimalizovali sklad společnosti Airshoppen

Čtěte zde

Regály a jejich doplňující díly a přídavné sekce

Pokud již máte realizovanou představu o vybavení skladu, obchodu nebo provozovny, jistě jste ve vybavení počítali s regály či celými regálovými systémy. V našem provedení se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu dlouhou životnost použitých materiálů, že kterých naše regály vyrábíme. Kovové regály nabízíme v mnoha variantách, od dílenských či skladových regálů až po industriální úložné systémy, které se dobře hodí i pro vybavení kanceláří.

Regály dle rozměrů a různých účelů

Určitě je třeba se zaměřit na zjištění správných rozměrů Vašich prostor pro následné vybavení odpovídajícími regálovými systémy. Naše řešení jsou velice variabilní a regály z naší nabídky lze dodatečně doplňovat přídavnými sekcemi. Pokud časem zjistíte, že potřebujete více místa na nářadí, součástky či zboží, není třeba dokupovat další a další samostatné regály, které se k sobě nakonec nebudou hodit. Stačí jednoduše ke stávajícímu regálu připojit tu správnou přídavnou část.

Doplňkový regál je stejně kvalitní jako ten základní

Nemusíte se ničeho obávat: přídavná konstrukce je dostatečně odolná – stejně jako samotný základ regálu a nosnost polic se většinou také neliší. Spolehněte se na bytelné provedení a vysokou přizpůsobitelnost dílů. Montáž přídavných dílů k regálům je snadná: stačí zavěsit přídavné nosníky na jedné straně do nového sloupku a na druhé straně do původního, samostatně skladového regálu. Přídavná sekce ale nedokáže stát sama o sobě – vždy je třeba ji napojit na jinou přídavnou sekci nebo na původní regál.

Montáž přídavných sekcií

Patky sloupků lze v některých případech přišroubovat k podlaze pro dosažení dokonalé stability. K napojení na základní regál ale většinou nepotřebujete žádné nářadí ani šrouby či jiný spojovací materiál. Stačí je jednoduše zavěsit či zacvaknout. Rozestup polic lze měnit dle potřeby, kdy ani pohyb různých transportních prostředků, paletových vozíků či uložení objemnějších předmětů nebude problémem.