Zábrany a bezpečnostní prvky

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Bezpečnost je při práci zásadní!

Zajištění bezpečnosti na jakémkoliv pracovišti je důležitou součástí povinností každého zaměstnavatele. Je důležité upravit každé pracoviště tak, aby bylo v souladu s požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zabezpečit bezproblémový chod aktivit ať už výrobních, obchodních či kancelářských. V široké nabídce bezpečnostních prvků jsou nejjednodušší různé ikonografické značky. Jsou zcela srozumitelné a použitelné univerzálně do jakéhokoliv prostředí. Bez obav je lze umístit do kancelářských budov, výrobních hal, dílen i skladových prostor.

Nevstupujte prosím!

Různé prostory, kam je žádoucí nevstupovat lze jednoduše označit vymezovacími sloupky. Zatímco ve vstupních halách obchodních či kancelářských center a recepcí budou třeba elegantní nerezové modely s textilními provazy, ve skladech či průmyslových objektech se hojně využijí zahrazovací sloupky s bezpečnostními řetězy nebo pásy ve výstražných barvách. Na zákaz vstupu nebo vjezdu může upozornit i roztahovací zábrana nebo dopravní kužel. Zahrazovací sloupky lze snadno přemisťovat, i když za účelem větší stability je možné je k podlaze připevnit pomocí hmoždinek. Zatímco ve vstupních halách obchodních či kancelářských center a recepcí budou třeba elegantní nerezové modely s textilními provazy, ve skladech či průmyslových objektech se hojně využijí zahrazovací sloupky s bezpečnostními řetězy nebo pásy ve výstražných barvách. Na zákaz vstupu nebo vjezdu může upozornit i roztahovací zábrana nebo dopravní kužel. Zahrazovací sloupky lze snadno přemisťovat, i když za účelem větší stability je možné je k podlaze připevnit pomocí hmoždinek. Zatímco ve vstupních halách obchodních či kancelářských center a recepcí budou třeba elegantní nerezové modely s textilními provazy, ve skladech či průmyslových objektech se hojně využijí zahrazovací sloupky s bezpečnostními řetězy nebo pásy ve výstražných barvách. Na zákaz vstupu nebo vjezdu může upozornit i roztahovací zábrana nebo dopravní kužel. Zahrazovací sloupky lze snadno přemisťovat, i když za účelem větší stability je možné je k podlaze připevnit pomocí hmoždinek.


Ochrana v průmyslových provozech a skladech

Pokud v nějakém prostoru hrozí skutečné nebezpečí a nelze spoléhat pouze na optickou zábranu, je vhodné zvolit ochranné oplocení, které fyzicky zabrání zaměstnancům a nepovolaným osobám ve vstupu do určitých prostor. Různé ochranné prvky mohou zabránit nehodě v nepřehledných úsecích mezi regály. Pro ochranu samotných regálů proti nárazu se doporučují kovové či betonové zábrany různých rozměrů a provedení

Zrcadla pro dokonalý rozhled a lepší bezpečnost

Dopravní zrcadla logicky minimalizují riziko nehody, tudíž se velice osvědčila především v silniční dopravě, ale mohou také výrazně zvýšit bezpečnost provozu v areálu společností.
V závislosti na modelu jsou průmyslová zrcadla opatřeny různými pozorovacími úhly. Kulatá a obdélníková panoramatická zrcadla jsou například ideální pro kontrolu vstupních prostor a východů. Čím větší je plocha zrcadla, tím větší je pozorovací úhel. Zrcadla jsou vhodná pro umístění do interiéru tak exteriéru. Jsou tudíž výrazným pomocníkem při při kontrole provozu ve skladech, dílnách i na parkovištích.