Zahrazovací sloupky a zábrany

Optimalizace skladu společnosti Airshoppen

Jak jsme optimalizovali sklad společnosti Airshoppen

Čtěte zde

Zahrazovací sloupky a bariérové systémy

Různé vymezovací sloupky slouží obvykle k zajištění bezpečnosti ve skladech, venkovních zařízeních nebo i podzemních garážích. Své využití najdou všude tam, kde je třeba oddělit soukromé prostory od veřejných. Nicméně podobné zahrazovací sloupky se hojně používají v interiérech například obchodech nebo na kulturních akcích. Takové mobilní zábrany slouží k rychlému a snadnému řízení pohybu osob, zahrazení nebo vymezení prostor na úřadech, výstavách, letištích, v muzeích, halách, kongresových sálech a na dalších veřejných místech.

Vymezovací sloupky s páskem

Vyzkoušejte praktické samonavíjecí pásy, jejich výhodou je flexibilita. Slouží zejména pro vymezení prostoru v halách, na letištích, úřadech a jejich účelem je zabránit zmatku a usměrnit dav. Pás můžete ze sloupku vytáhnout a zahradit tak téměř libovolně velký prostor. Navíc lze pás z druhého sloupku jednoduše vypojit a umožnit tak průchod, pokud je to potřeba. Pásy jsou samonavíjecí, a tak nebudou v případě vypojení nikde překážet. Navíjí se navíc plynule a pomalu – to zabrání nepříjemným zraněním. Existují různé varianty použitých materiálů. Nejčastěji lehké, plastové v černém provedení. Dále se používají nerezové modely a jsou vhodné k venkovnímu i vnitřnímu použití.

Nerezové sloupky s lanem

Elegantní klasikou jsou zahrazovací sloupky se silnými provazy různých barev. Jde ovšem jen o symbolickou zábranu, kterou lze snadno překonat, s čímž je třeba počítat. Lanové sloupky jsou designově elegantní zábrany vhodné pro muzea, galerie, výstavy a na místech kde potřebujete zahradit prostor. K trvalejšímu vymezení místa tam, kde zábranu nechcete přemisťovat, zvolte nástěnnou kazetu se zahrazovacím pásem. Tu jednoduše připevníte ke stěně. I tento způsob bariéry je však snadno překonatelný, a tak by se neměl používat například k zahrazení vstupu do nebezpečných provozů a podobně. K tomu slouží jiné, pevnější bariéry.

Informační rámeček ukáže směr

Chcete-li návštěvníky informovat o směru, kterým se mají dát, či o místu konání konference a jiných akcí, použijte informační rámeček. Lze do něj vložit list papíru s informacemi a nejlépe s naznačením směru pomocí šipky. Rámeček můžete jednoduše umístit na sloupek bariérového systému. Je určen spíš k vnitřnímu použití – náročné povětrnostní podmínky by nemusel vydržet dlouho.