Regály s plastovými boxy a přepravkami

Který regál je pro vás ten pravý?

Který regál je pro vás ten pravý

Čtěte našeho průvodce

Plastové boxy vhodné do regálů a skříní

Skladové regály mohou mít různé rozměny dle typu ukládaného zboží. Některé robustnější modely jsou vyráběny pro ukládání palet a rozměrnějšího zboží. Jiné systémy jsou vhodné pro zakládání součástek a příslušenství do přídavných úložných boxů či přepravek. Plastový regál s boxy vnese do vašeho skladu, obchodu či jiné provozovny pořádek a přehlednost. Jde většinou o kovové sloupky s policemi, které jsou přizpůsobené pro ukládání plastových boxů nebo přepravek různých velikostí. Jednotlivé police bývají polohovatelné a rozestup mezi nimi tak můžete snadno upravovat. Samozřejmostí pak jsou zadní a boční výztuže regálu zajišťujících lepší stabilitu. Některé modely mají na sloupcích patky, které slouží k ukotvení celého regálu k podlaze. V jiných případech je regál pojízdný díky přimontovaným kolečkům.

Víte, čím se řídit při výběru?

Regálový systém do příslušného skladu či provozovny vybírejte dle jeho rozměrů, kapacity a velikosti boxů či přepravek. Některé typy skladových regálů mívají nižší přední stěnu pro lepší přehled o obsahu. Ke snadné orientaci přispějí také štítky, které bývají součástí dodávky – je ale možné je také dokoupit stejně tak, jako další příslušenství. Je vhodné se zaměřit také na nosnost regálů, která by něměla být překročena Už nebudete muset hledat součástky, nářadí, příslušenství a jiné drobné předměty nekonečně dlouho – díky přehlednému systému boxů najdete všechno během chvíle. Některé typy boxů jsou vybaveny praktickými úchyty, díky nimž bude jejich vytažení z police otázkou vteřiny.

Policový regál s boxy i do těžkých podmínek

Boxy bývají otevřené či uzavíratelné, průhledné i neprůhledné. Záleží jen na vašich potřebách a preferencích. Některé typy boxů dokážou odolat chemikáliím (třeba kyselinám, strojním olejům či rozpouštědlům) i extrémním teplotám, a lze je tak použít i v náročném prostředí – třeba v těžkém průmyslu. Jiné můžete bez obav využívat v potravinářství. Prázdné boxy se dají díky svému tvaru snadno naskládat na sebe – ušetříte tak místo v regálu.