Policové regály a další vybavení obchodů

Úhledně vystavené zboží v regálech maximální možnou mírou podpoří prodej a zároveň šetří místo v provozovně. Skvělým řešením jsou prodejní regály a ohnivzdorné skříně, které umožní jednotlivé produkty přehledně uspořádat tak, aby byl nákup pro zákazníka co nejpohodlnější. U nabízeného sortimentu vás potěší také variabilita, kdy regály můžete upravovat dle potřeby a efektivně tak využít prodejní prostor. Naše nabídka naláká nejen kvalitou a dlouhověkostí, ale také rozumnou cenou, vzhledem a výběrem z několika velikostí. Kromě klasických regálů můžete zakoupit také skříně, vhodné pro vystavování hořlavých kapalin a sprejů.

Regálové systémy s perforovanou stěnou

V nabídce naleznete jak základní jednostranné regály, tak oboustranné modely, které si jednoduše upravíte dle typu nabízeného zboží. Díky jednostranným regálům efektivně využijete místo u zdi zatímco oboustranné varianty oceníte, když máte k dispozici větší prostor. Jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu, který vydrží každodenní používání a jednoduchým vzhledem se hodí na každou prodejnu. Mezi příslušenství, které lze dokoupit patří nejrůznější police, háčky a další prvky, které vám pomohou s rozmístěním zboží tak, aby zabíralo co nejméně prostoru a zároveň bylo atraktivní pro zákazníky. Příslušenství můžete libovolně kombinovat.

Ohnivzdorné skříně

Zcela specifické jsou modely uzamykatelných skříní. Skladování hořlavých kapalin a sprejů má svá pravidla, a proto by neměly být vystavovány volně v prostoru. Ohnivzdorné skříně ochrání nebezpečné kapaliny v případě vypuknutí požáru, jsou estetické na pohled a zároveň umožnují přehledně vystavit zboží. Modely jsou rovněž stabilní i na nerovném povrchu. Nabízené skříně prošly testováním a jsou opatřeny patřičnou certifikací. K produktům nabízíme také LED osvětlení, díky kterému vystavované zboží více vynikne.