Skladové regály

Který regál je pro vás ten pravý?

Který regál je pro vás ten pravý

Čtěte našeho průvodce

Kovové regály do různých skladů

Výhodou kovových policových regálů je jejich mnohoúčelové využití. Jsou vhodné jako kusové regály, ale zároveň se dají nastavovat pomocí přídavných sekcí a tvořit tak celé regálové systémy.

Skladové regály

Díky stabilitě a robustnosti naleznou tyto kovové regály využití jak ve skladech průmyslového zboží nebo i v dílnách, zároveň se hodí do obchodů. Některé modely lze však bez problémů použít i do archivů nebo kanceláří.

Materiály použité na výrobu regálů

Hovoří-li se o kovovém regálu, pak základním materiálem pro výrobu stojin je většinou galvanizovaná ocel. Police pak mohou být také z ocelového plechu, případně z dřevotřísky. Z důvodu stability jsou většinou vyztuženy zadní křížovou konstrukcí. Jsou tak určené pro použití v náročných podmínkách a lze se spolehnout na jejich kvalitu i zajištění bezpečnosti.

Do regálu dokupte třeba skříňky

Pokud si zatím nejste jistí, kolik regálů budete potřebovat, lze pro začátek koupit jen základní sekci a postupně dokupovat sekce přídavné. Ty lze jednoduše připojit ke stávajícímu regálu a úložné prostory rozšiřovat téměř do nekonečna. Přídavné sekce mají samozřejmě stejnou kvalitu a stabilitu jako základní regály. Zaměřte se na rozměry a vlastnosti policových regálů, které budou nejlépe odpovídat potřebám vaší firmy či provozovny. Některé modely jsou určeny pro obzvlášť vysokou zátěž, jiné se snadno přizpůsobí vašim prostorovým možnostem. Do vybraných typů regálů můžete dokupovat různé příslušenství – z holého policového regálu tak snadno vytvoříte třeba úložný prostor s přepravkami, zásuvkami nebo plastovými boxy.