Obalové materiály

Optimalizace skladu společnosti Airshoppen

Jak jsme optimalizovali sklad společnosti Airshoppen

Čtěte zde

Ochrana zboží

Díky balicímu materiálu chráníte své zboží před otřesy a mechanickým poškozením během přepravy. Využít jej můžete i k ochraně předmětů při dlouhodobějším skladování. K ochraně obsahu palet slouží chrániče hran, které snižují riziko poškození zboží během přepravy a skladování. Podobně fungují i ochranné plastové rohy, které snižují riziko poškození téměř jakémukoli druhu zboží. Skvělým výplňovým materiálem do balíků a zásilek je vlnitá lepenka a bublinková fólie. Bezpečnostní plastové plomby označené unikátními čísly slouží k bezpečnému zajištění plastových nádob. Díky nim zabráníte nechtěným prohlídkám obsahu. Jsou velice univerzální, hodí se k plombování plastových přepravek¨nebo přepravních boxů.

Balicí práce

Vázací WG páska vhodná do téměř všech balicích strojů a vázacích zařízení má velkou pevnost v tahu, ale na vázané zboží působí měkce a jemně. Za pomoci ručních páskovačů ji snadno utáhnete. Standardně se používá bez spon, protože její zatavení automaticky obstará vázací zařízení. Univerzální lepicí páska vyztužená tkaninou má skvělou přilnavost, je voděodolná, pevná a zároveň ji lze jednoduše trhat rukou. Pokryje úspěšně všechny balicí práce na pracovišti i v domácnosti. Podvlékač pásky pod paletou je praktický pomocník, který zjednodušuje podvlečení pásky. Díky jeho dostatečné délce ji snadno podvlečete pod celou paletou.

Stěhování

Jednodušší a přehlednější stěhování vám zajistí balicí sada. Obsahuje lepicí pásku s praktickým dávkovačem, odlamovací nůž a lihový popisovač, který jistě oceníte při následném vybalování. Skvělým řešením pro rychlé balení jsou praktické samoskládací krabice z vlnité lepenky. Rychle se skládají a uzavírají a zboží je tak okamžitě připravené k odeslání. Dno je samoskládací a horní chlopně jsou opatřeny lepicími páskami, u kterých stačí jen sejmout ochrannou vrstvu a krabici zalepit. Díky tomu, že jsou lepicí pásky na obou chlopních, lze stejnou krabici použít dvakrát - zákazník může ve stejném balení v případě potřeby zboží i vrátit. Krabice s rychlouzamykatelným dnem skvěle poslouží při stěhování nebo přesunech dokumentů v kanceláři. Mají praktický uzávěr, který umožňuje předměty snadněji zabalit.

Přehlednost

Samolepicí obálky vhodné na krabice, přepravky apod. jsou určené na průvodní tiskoviny k přepravovanému nákladu. Ochrání dokumenty a navíc jsou dobře viditelné. Dobře přilnou k jakémukoliv povrchu. Pokud potřebujete přehledně označit zboží na paletě, pomohou vám praktické závěsné panely. Vybírat můžete z velikostí A4, A5 i A6. Na drátěných vozících lze pro identifikaci zboží využít plastové kapsy, které podle potřeby jednoduše přichytíte či odejmete bez použití nářadí. Hodí se pro krátkodobé i dlouhodobé použití. Jsou vyrobeny z tvrzeného plastu s průhlednou přední stranou.

Univerzální pomocníci

Na žádné balicí lince nesmí chybět nůž na řezání folií a otevírání krabic. Jeho kryt je vyroben v kompaktní velikosti, z kvalitního plastu a zajišťuje ergonomický úchop. Mobilní řezací stojan s nastavitelnou šířkou a integrovanou řezací kazetou zaručuje snadné a přesné odříznutí požadované velikosti balícího materiálu. Při balicích a rozbalovacích pracích oceníte univerzální odlamovací nůž. Má ergonomické držadlo a vysouvací čepel pro snadné a bezpečné řezání. Obalářský nůž disponuje mnoha funkcemi. Využijete ho například při řezání pružné fólie, otevírání kartónových krabic, odstraňování sešívacích sponek atp. Při upevňování nejrůznějších štítků, plakátů, ale i při čalounění, dekoračních pracích a jiných rukodělných činnostech využijte ruční sponkovačky. Hodí se na tenké materiály, papír, textílie apod. Jsou vyrobeny z oceli a snadno se ovládají jednou rukou. Tvarované gumové držadlo zaručuje pohodlný úchop. Zásobník nemají ve volné části, což usnadňuje jejich plnění.