Páskovačky a vázací pásky

Optimalizace skladu společnosti Airshoppen

Jak jsme optimalizovali sklad společnosti Airshoppen

Čtěte zde

Páskovačky a další příslušenství k balení zboží a materiálu

Pokud potřebujete bezpečně zajistit zboží při manipulaci a přepravě, prohlédněte si naši nabídku vybavení pro páskování. Páskování či stahování dokáže seskupit několik výrobků do kompaktních celků a umožní tak snazší a bezpečnější manipulaci – ať už jde o kartony, stavební materiál nebo třeba pneumatiky. Nabízíme různé přístroje vhodné pro balení nebo páskování, jako je například jednoduchá páskovačka, přes varianty odvíječů na vázací pásky, až po kompletně vybavené automatické páskovací stroje.

Vázací pásky vhodné pro balící techniku

Především je třeba si ujasnit typ zboží, který bude třeba vázací páskou stahovat. Odtud se pak odvíjí výběr vhodné pásky a dalšího příslušenství. Vázací pásky slouží k upevnění nebo přepásání hotových průmyslových výrobků, k transportnímu páskování krabic nebo k zabezpečení zboží na paletách. Jsou velmi pevné a odolné proti roztržení, a to i v případě nárazů. PP páska je vyrobena z polypropylenu, který se vyznačuje rychlou a snadnou manipulací. Využít je můžete pro časté páskování lehčích až středně těžkých předmětů, k zabezpečení balíků a pokud hledáte nejlevnější variantu páskování. Pro těžké náklady využijte ocelovou vázací pásku s oscilačním návinem, který zaručuje nejvyšší pevnost. Je silná a nepruží, navíc je odolná proti mechanickému oděru, žáru a slunečnímu světlu. Lze ji použít k ručnímu i strojovému vázání. Pro páskování palet a nejrůznějších předmětů i balíků využijte WG pásku. Na zboží působí měkce a jemně, ale přitom má velkou pevnost v tahu. Snadno se utahuje pomocí páskovače.

Páskovací sety a doplňky

Lze pořídit celé sady vybavení pro páskování. A je také možné vybírat z celé řady nezbytných doplňků, ochranného materiálu, chráničů hran a rohů na krabice. A v neposlední řadě není možné zapomenou na různé spony a plomby.

Páskovací sety

Páskovací sety jsou ekonomicky výhodným řešením občasného i každodenního páskování. V naší nabídce naleznete soupravy obsahující vázací pásku, kovové spony, ruční páskovač, případně i stojací odvíječe. Vybírat můžete z několika variant.

Doplňky

Nedílnou součástí komplexního páskování jsou vázací spony, které slouží k pevnému spoji vybrané pásky. Jejich hlavní funkcí je pevné a především trvalé stažení pásky na zboží. Plastové spony pro PP pásky se hodí převážně pro vázání lehčích materiálů, vyznačují se snadnou instalací. Kovové vázací spony pro WG pásky poskytují velmi spolehlivé vázací řešení. Jejich hlavní výhodou je možnost dotažení jednotlivých úvazů, rozvázání po dokončení přepravy a opakovaného použití spony. Kovové plomby pro PP a PET pásky fungují na principu zamáčknutí vázací spony mechanickou páskovačkou nebo ručně za pomoci vhodného nářadí. Nůžky na ocelovou pásku slouží k bezpečnému, pohodlnému a snadnému stříhání ocelové pásky. Využití najdou zejména při vybalování zboží.