Nástěnky

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Nástěnky, vitríny a tabule do interiérů kanceláří

Doplňky do kanceláře jsou nezbytné pro vyladění pracoviště k obrazu svému. Doplňky ke stolu, např. zásuvky s organizérem, pomohou zaměstnancům v udržení pořádku mezi kancelářskými potřebami. Zatímco lékárnička patří mezi základní povinné vybavení, tak vaše pracoviště můžete pro vyšší pohodlí vyšperkovat třeba podložkami pod nohy nebo pracovními rohožemi a jinými ergonomickými pomůckami. V neposlední řadě je těžké si představit pracoviště bez dalšího nepostradatelného doplňku udržujícího čistotu na pracovišti, a sice odpadkového koše. Zvažte v rámci firmy investici do těchto praktických kancelářských doplňků. Velkou skupinu mezi nimi tvoří nástěnky, vitríny a tabule, na které se v následujících řádcích zaměříme.

Nástěnky

Korkové nástěnky a jejich význam je v mnoha společnostech kvůli zvyšující se závislosti na internetové komunikaci a emailu podceňován. I dnes však mohou být efektivním komunikačním nástrojem. Společnost AJ Produkty má ve svém portfoliu širokou nabídku různých druhů a velikostí nástěnek. S našimi nástěnkami získáte nejen praktické pomocníky do kanceláře, ale i elegantní doplňky interiéru.

Magnetické nástěnky

Magnetické skleněné tabule, někdy též nazývané magnetické nástěnky, dodají moderní nádech každému pracovnímu prostředí. Jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla zasazeného do ocelového podkladu. Psací plochu lze velice jednoduše vyčistit, stačí ji otřít suchým hadříkem. Magnetické skleněné tabule lze využít jako nástěnky, pomocí magnetů na nich můžete snadno vyvěsit informační letáky, poznámky, zprávy pro kolegy apod. Součástí naší nabídky jsou i rozmanité, pestrobarevné magnetické nástěnky, které oživí jakoukoliv místnost.

Venkovní vitríny

Venkovní vitríny představují efektivní nástroj pro zobrazení důležitých informací ve venkovních prostorách společnosti. Můžete je využít na vystavení orientačních plánků, pozvánek na firemní události a mnoho dalšího. Informační vitríny jsou speciálně navržené, aby vydržely náročnější podmínky a odolaly špíně, vlhkosti i pokusům o odcizení nebo pozměnění jejich obsahu, standardně jsou dodávány včetně zámku. Samozřejmě je nabízíme v několika velikostech, do prostorů recepce nebo chodeb se obzvlášť hodí uzamykatelné vitríny s magnetickým povrchem, ale nebojte, naleznete u nás i klasické vitríny s odolným tkaným povrchem vhodným na zapichování připínáčků.

Magnetické tabule

Bílé tabule představují skvělý nástroj pro vnitrofiremní komunikaci. Můžete je umístit v blízkosti kancelářských stolů nebo třeba na dveře, kde každý z kolegů může zanechat zprávu pro druhé. Také jsou ideální na poznamenávání připomínek nebo vedení přehledu o každodenních úkolech. Bílé magnetické tabule jsou většinou lehké, snadno se udržují a lze je případně velice snadno přemístit. Bílé magnetické tabule jsou skvělým pomocníkem při prezentacích. Nabízíme k nim bohaté příslušenství – kompletní sady, různé popisovače, stírací houby atd. Více informací naleznete v popisu daného výrobku, pokud byste měli nějaké dotazy, neváhejte a napište nám.