Bílé magnetické tabule

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Magnetické tabule jako efektivní vizuální pomůcky

Bílá magnetická tabule je nepostradatelným pomocníkem při schůzce s klientem, důležité prezentaci, workshopu, přednášce i na firemní poradě. Při brainstormingu snadno zachytíte veškeré nápady týmu a rychleji se tak doberete řešení. Magnetická tabule vás zachrání také ve chvílí, kdy selže technika. Kromě standardních produktů vás zaujmou i tabule plánovací, díky kterým budete mít přehled o docházce do kanceláře, nebo vám pomohou s organizací úkolů. Magnetické tabule jsou vyráběny aluminiových rámech, povrchy jsou z lakovaného plechu nebo keramické a v mnoha rozměrech. Jsou odolné proti otěru a poškrábání a jsou popisovací za sucha stíratelnými popisovači nebo křídou. Vyrábějí se v mnoha variantách, k připevnění na zeď, případně na stojanech.

Klasické magnetické tabule

Do kanceláře se hodí menší tabule vhodné na skromnější poznámky, v zasedací místnosti zase ohromíte rozměrnějším modelem, na který se vejdou všechny náčrty, připravené texty i okamžité nápady. Popisovače navíc snadno smažete a překryjete novým textem. Oblíbené jsou taktéž pojízdné tabule, které můžete přesouvat dle potřeby. Pokud sháníte designové řešení, poohlédněte se po tabulích bez rámu, které působí dojmem zavěšení v prostoru.

Oboustranné magnetické tabule

Popsali jste celou tabuli a nechcete poznámky mazat? Pak není nic jednoduššího, než tabuli otočit a pokračovat. Výhodou oboustranných modelů dále je, že jsou mobilní, a proto není třeba kupovat tabuli do každé kanceláře. Nemusíte však mít obavy, že vám tabule někam ujede: kolečka jsou opatřena brzdou. Povrch umožňuje přichycení dokumentů na tabuli pomocí magnetů a můžete jej tudíž využít i jako nástěnku. Na tabule se snadno píše, text je dobře čitelný a popisovače lze navíc lehce odstranit. K veškerým tabulím nabízíme také příslušenství v podobě stírací magnetické houby, popisovačů, magnetů i čistící kapaliny.