Kancelářské skříně, zásuvkové kontejnery a regály

Skříně, police a úložné prostory do kanceláří

Přehlednost a dobrá organizace do kanceláří rozhodně patří! Při zařizování interiérů moderních kanceláří se jistě hledí na moderní trendy jednoduchosti a přitom funkčnosti. Kancelářský nábytek mnohdy působí minimalisticky, tvary jsou přizpůsobeny ergonomii a perfektně odpovídají účelovosti. Avšak i přes převažující práci na počítači, kam také směřuje ukládání veškeré dokumentace, najdou stále využití tradiční kancelářské skříně, regály, zásuvkové moduly, různé kartotéky, kontejnery a další praktické úložné prostory.

Regály nebo kancelářské skříně

Výhodou skříní je samozřejmě možnost uzamykatelnosti. Vyrábějí se v různých provedeních, které dokonale ladí s interiérem. Pro tradiční kancelářské prostory volte varianty v dřevěném designu, pro moderní pojetí kanceláří se bude hodit odolné lamino. Některé modely skříní se dají využít i v dílnách či skladech díky své kovové industriální koncepci. Pro lepší využití prostoru lze volit varianty se šoupacími dveřmi. Oproti tomu regály budou vyhovovat pro ukládání dokumentů v šanonech, případně úložných boxech, ke kterým bude zajištěn snadnější přístup. Police jsou obvykle bytelné, dřevěné, zbytek konstrukcí ocelový. Různé police, knihovny či specifické typy skříní naleznou použití v archivech. Jiné se mohou hodit i do obchodu.

Trezory, bezpečnostní a jiné specifické skříně

V případě ukládání cenností, důležitých dokumentů, ale například i datových médií a elektroniky mohou posloužit speciální skříně a úložné prostory určené k těmto účelům. Nabízíme trezory a sejfy různých velikostí a stupně ochrany. Některé modely trezorů jsou ohnivzdorné. Dále naleznete i speciální dobíjecí skříně, které poslouží jako bezpečnostní úložné prostory na elektronická zařízení, která se zároveň dobíjí. Speciální úložné skříně se vyrábí na atypické dokumenty. Jedná se především o výkresové skříně na úschovu velkoformátových dokumentů jako jsou projekty či fotografie. A v neposlední řadě je třeba zmínit i úložné i bezpečnostní schránky na klíče.