Kancelářské doplňky ke stolu

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Kancelářské doplňky na stůl mohou být i designovým prvkem

Neuspořádaný kancelářský stůl efektivitě práce ani výkonnosti nijak nepomáhá. Nikdy nemůžete nic najít a hromady papírů a dalších předmětů vás znervózňují, ale zároveň nevíte, jak je uspořádat? A co teprve, pokud se vám podaří rozlít kávu? Proto je lepší mít pracovní plochu dobře zorganizovanou a důležité dokumenty uklidit na bezpečné místo. Nabízíme vhodné sady praktických drobných elegantních doplňků, které zpřehlední vaše pracovní místo. Na psací potřeby, izolepy, kancelářské sponky, sešívačku a další drobnosti se hodí organizér na stůl s přihrádkami, do nichž můžete jednotlivé pomůcky přehledně roztřídit. Už se vám nestane, že obrátíte kancelářský stůl vzhůru nohama, jen abyste během telefonního hovoru našli propisku k zapsání důležitých poznámek.

Odkladač na dokumenty pro dokonalé roztřídění

Hodit se bude také stojánek na bloček. Všechny ty malé papírky na poznámky tak můžete mít srovnané v jednom úhledném komínku. Stačí po nich jen sáhnout. Pokud nechcete mít tyto drobné kancelářské potřeby přímo na stole, ale v zásuvce by se vám pomíchaly, pomůže zásuvka s organizérem, kterou jednoduše umístíte do šuplíku. Bezkonkurenčním doplňkem pro třídění a ukládání dokumentů jsou kancelářské odkladače. Určete si, pro jaké dokumenty budou jednotlivá patra odkladače sloužit a pak už je jen správně zařaďte. Vše najdete snáz a navíc budou papíry ve větším bezpečí než jen tak pohozené na stole. Na objemnější dokumenty je určen stojan na spisy. Další předměty, které ke své práci nepotřebujete tak často, umístíte do elegantních úložných krabic.

Nástěnný držák na kapsy: konec zdlouhavého hledání

Hledáte často specifikace produktů či služeb v šanonu? Pak přemýšlejte o nástěnném držáku na kapsy. Do těch můžete vložit jednotlivé stránky katalogu a pak už jen jednou rukou pohodlně listovat bez nutnosti vytahování a otevírání šanonu. Proč si neusnadnit práci pomocí několika jednoduchých doplňků?

Konec kabelového chaosu

Přehledné pracoviště ovšem neznamená jen uspořádaný pracovní stůl. Vhodnou úschovnou na dokumenty a šanony mohou být různé skříně či regály. I místo na pracovní desce snadno získáte přidáním vhodného pojízdného kontejneru. Nicméně otázkou zůstává, jak řešit technické doplňky. Za stolem či přímo na stole se často hromadí celé série kabelů k přístrojům, které je neustále třeba dobíjet. Proto doporučujeme přikoupit různé kabelové organizéry či praktické zásuvky a dobíjecí boxy.