Odpadkový koš jako designový prvek do kanceláře

Organizované pracoviště, kancelář, sklad či obchod bez nepořádku hraje důležitou roli podnikání, jelikož se silně podílí na produktivitě. Ať už se jedná o zbytečné papíry na psacím stole v kanceláři nebo zbytky jídla v kantýně, vždy je dobré udržovat pracovní prostředí v čistotě. AJ Produkty prodávají mnoho různých druhů odpadkových košů s rozličnými funkcemi, které vám pomohou udržet nepořádek pod kontrolou. Níže naleznete několik populárních zástupců této kategorie, koše na tříděný odpad, drátěné odpadkové koše a popelníky.

Odpadkové koše na papír

V obchodu AJ Produkty narazíte samozřejmě na kancelářské odpadkové koše, které nechybí v žádné kanceláři a jsou vhodné i domů. Většinou jsou vyrobené z pevné kovové drátěné sítě, která zaručuje jejich dlouhou životnost. Nejvíce se hodí na papírový odpad a jiné kancelářské potřeby, které již dosloužily a nahromadily se vám na kancelářském stole. Projděte si naši nabídku odpadkových košů na papír a vyberte si z několika provedení a velikostí ten pravý pro vás.

Odpadkové koše na tříděný odpad a další

V AJ Produkty nabízíme také koše na tříděný odpad, bezdotykové odpadkové koše, venkovní odpadkové koše s popelníkem a mnoho dalších druhů. Mezi použité materiály patří ocel, hliník nebo plast. Prodáváme odpadkové koše s různorodými vlastnostmi a specifickými funkcemi. Vyzkoušejte například samozhášecí koše, které jsou ohnivzdorné a v případě požáru významně omezí přísun kyslíku dovnitř koše, aby došlo k uhašení plamenů před tím, než se rozšíří. Dalším druhem jsou nášlapné koše, které se hodí především do kuchyní, kanceláří, na WC apod. Podobné vlastnosti jako nášlapné koše mají výklopné koše, mezi přednosti obou patří, že se snadno vynáší, čistí a lze je otevřít bez použití rukou.

Venkovní popelníky

Venkovní odpadkové koše s popelníkem vám pomohou udržet čisté prostředí v okolí firmy a v místech vyhrazených na kouření. Koše jsou vzhledově atraktivní, nezabírají tolik prostoru a mají stylový design a válcovitý tvar. V horní části koše se nachází vyjímatelný popelník, aby se koš dalo dobře vyčistit. Venkovní odpadkové koše jsou nejčastěji vyrobené z nerezové oceli, hliníku nebo plastu. Před koupí si prosím pozorně přečtěte parametry a popis výrobku, abyste měli všechny potřebné informace a zvolili tu nejlepší variantu pro vás. Kromě zmiňovaných typů odpadkových košů nabízíme i nástěnné odpadkové koše, kontejnery na odpad, stojany na odpadkové pytle a mnoho dalšího spojeného s úklidem na pracovišti. Věříme, že na našich stránkách naleznete odpadkové koše, které splní všechny vaše požadavky.