Odpadkové koše a vybavení pro úklid

Vybavení pro úklid vašeho pracoviště

Pořádek a čistota na pracovišti jsou nutností nejen z hygienických a estetických důvodů, ale napomáhají zaměstnancům se lépe soustředit na práci a přispívají k lepší produktivitě práce. Vyřešte systém efektivního čištění a ušetříte čas a náklady. Nakládání s odpady se jistě bude odehrávat jinak v kancelářích, jinak v hotelových a restauračních provozech a jinak ve skladech a dílnách.

Třídění odpadu je základním trendem doby

Do kanceláří se budou především hodit různé příruční odpadkové koše ať už otevřené, z drátěného materiálu nebo plastové, které budou praktické k psacímu stolu. Nicméně i zde vznikají jistě různé typy odpadů, které je vhodné roztřídit. Nabízíme celou škálu třídících odpadkových košů a boxů v univerzálním ocelovém designu, který vhodně doplní každý interiér, aniž by narušoval. Zároveň je možné volit kusy vysloveně přizpůsobené vybavení interiéru kanceláří. Jejich vnější úprava je řešena jako skříň, kdy jsou použity lamino desky v bílé barvě nebo jako buková dýha. Zejména v restauracích či hotelech, ale i v kancelářích naleznou praktické využití různé přemístitelné stojany na odpadkové nádoby.

Stojany, držáky a další úklidové příslušenství

Vaše kanceláře, sklady a dílny snadno udržíte v čistotě a držáky a koše na odpadky se mohou stát i stylovým doplňkem. Najdete u nás spoustu možností a typů stojanů a držáků na odpadkové pytle. I když by se jejich výběr mohl zdát na první pohled jednoduchý, doporučujeme nejprve promyslet pár věcí – především pak jejich umístění a využití v běžném provozu. Potřebujete umístit koš do frekventovaných prostor a udržet pachy odpadu na uzdě? Pak sáhněte po uzavíratelných variantách držáků, které mají také mnohem hygieničtější vzhled a odpadky v nich nejsou vystaveny na odiv. Pokud chcete jednoduchou a rychlou dostupnost odpadkového koše, pak vybírejte mezi nejrůznějšími stojany bez víka. Hodí se do provozu, kde by neustálé zvedání víka pracovníky zdržovalo a je pro ně pohodlnější mít koš neustále otevřený a k dispozici. Pro snadnější manipulaci s odpadky bez složitého přenášení můžete zvolit koše a držáky s pojezdovými kolečky. Vždy si dáváme záležet na kvalitním a odolném provedení, které vydrží i tíhu plných pytlů s odpadem. Neméně důležitá je i snadné údržba – umožňují snadnou likvidaci odpadu včetně jednoduchého vyjmutí a výměnu pytlů.