Vybavení pro úklid

Tipy pro snadné třídění odpadu

Tipy pro snadné třídění odpadu

Čtěte našeho průvodce

Úklid na pracovišti

V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro úklid od automatizovaných řešení jako jsou například zametací stroje až po úklidové vozíky, mopy a papírové ručníky. Veškeré příslušenství se doporučuje pro úklid kancelářských a obchodních budov, stejně tak, jako pro úklidové práce v průmyslových komplexech. Mobilitu při úklidu zajistí různé modely úklidových vozíků. Samozřejmostí je i další příslušenství včetně zásobníků či stojanů na papírové ručníky.

Automatické vysavače a zametací stroje

Můžete si ale vybrat obvyklejšího pomocníka – profesionální vysavač pro mokré i suché vysávání. Spolehněte se na jeho vysoký výkon a snadnou údržbu. Odolná kola vysavače umožní snadné manévrování a zvládnou překonat menší překážky. Vysavače se dodávají i s praktickým příslušenstvím. Ruční zametací stroj bude ideálním řešením pro úklid rozsáhlých ploch, ale urychlí i zametení těch menších. Lze jej použít v interiéru a v některých případech také v exteriéru. Jeho výkon vás příjemně překvapí. Poradí si s pískem či štěrkem, ale nezalekne se ani hřebíků. Výška kartáčů je nastavitelná a zametací stroj se tak dokáže snadno přizpůsobit uklízenému povrchu. Po dokončení úklidu stačí jen vyprázdnit odpadní nádobu s filtrem. Úklid bude ještě snazší díky výkonnému motorovému zametači.

Interiérový úklid i údržba venkovních prostor

Zametače poslouží stejně dobře pro úklid kanceláří a chodeb obchodních budov, jakopro úklid exteriéru. Pochopitelně jsou tyto modely vhodné do prostředí výrobních hal a skladů. Pokud takové modely doplníte dodatečným příslušenstvím, dokáží fungovat jako sněžná fréza.