Prodlužovací kabely, zásuvkové lišty a nabíječky

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Kabely k počítači ukryjete do boxu a svazkovací spirály

Udělejte si pořádek ve vedení kabelů u kancelářského stolu, počítače, v konferenční místnosti nebo i doma u televize. Přípojná místa vám pomohou od kabelového chaosu a dají vašemu elektronickému prostředí řád. Při organizaci různých adapterů, napájecích a přívodných kabelů k elektronice na kancelářském stole se hodí tito chytří pomocníci. Svazkovací spirály, zásuvkové panely a boxy na kabely vám pomohou zorganizovat vedení kabelů, zakryjí je a předejdou tak vrstvám prachu, který by se na ně nanášel.

Zásuvkové panely a přípojná místa s konektory

Díky přípojnému místu zdařile ukryjete přípojky, konektory a porty. Po přimontování do stolu, ke zdi nebo do skříně vám tyto prvky poskytnou nenápadný způsob, jak si dobít notebook, mobilní telefon nebo připojit konektor během konference. Jedno přípojné místo vám nabídne až 4 elektrické zásuvky, síťový port, VGA, audio a HDMI konektor. Se zásuvkovými panely budete mít snadný přístup k zásuvkám a konektorům a pomohou vám udělat pořádek v kabeláži. Zapouští se do desky pracovního nebo konferenčního stolu a nenápadně skrývá elektrické zásuvky, síťové konektory, VGA, audio, HDMI, Cat6 nebo USB konektory.

Prodlužovací kabel

Kam notebook nemůže, tam prodlužka pomůže. A nejen notebook – prodlužovací kabel pomůže s dosahem veškerých elektrických spotřebičů a najde si široké využití v každém interiéru. Jeho součástí je také bezpečnostní krytí zásuvek.