Kancelářské skříně

průvodce výběrem kancelářské skříně

Jak vybrat správnou kancelářskou skříň

Čtěte našeho průvodce

Skříně do kanceláří a dalších provozů jsou vysoce flexibilní

Potřebujete si vybavit kancelář? Předpokladem pro produktivitu, efektivitu a dobrou koncentraci je přehledné a organizované pracoviště. Z pohledu společností je důležité zajistit, aby měli zaměstnanci přístup ke vhodným úložným prostorům, díky nimž lze ušetřit spoustu času. Společnost AJ Produkty se zaměřuje na vybavení firem a nabízí kvalitní švédský nábytek, který má dlouhou životnost a je zároveň funkční. Součástí naší široké nabídky jsou kancelářské skříně, skříňky, zamykací skříňky, policové knihovny a kancelářské regály. Díky našim výrobkům ve firmě snadno vytvoříte produktivní prostředí, kde vaši zaměstnanci budou rádi pracovat.

Samostatně nebo v sérii

Vhodné úložiště na šanony a pořadače mohou poskytnout regály nebo policové sestavy. Pro skladování a zakládání dokumentů a jiných materiálů či kancelářských potřeb je však lepší uzavřená skříň. Vybraná skříň musí být především funkční a měla by ladit s ostatním vybavením místnosti.

Kancelářský nábytek Modulus

Série Modulus je naší nejflexibilnější řadou kancelářského nábytku. Kancelářské skříně je možné si přizpůsobit a pro vyšší kapacitu vystavět do výšky i do šířky pomocí praktických modulů. Součástí řady Modulus je i postranní výsuvná skříňka, která může posloužit k oddělení prostorů v místnosti a k vytvoření soukromějšího pracoviště. Skvěle se hodí do kanceláří, kde je třeba velice efektivně nakládat s dostupnými prostory. Skříně mají plné dveře, které zcela skryjí její obsah. Kancelářský nábytek Modulus je vyroben z lamino desek, které jsou odolné a snadno se udržují. Nabízíme ho v několika barevných provedeních. Na míru si lze jednotlivé kusy přizpůsobit pomocí bohatého příslušenství - přihrádek na dokumenty, poliček a stojánků na časopisy, různých typů podstavců atp.

Kancelářský nábytek Adeptus

Kancelářský nábytek z řady Adeptus je vyroben z vysoce kvalitního lamina a dýhy. Nabízíme ho v několika provedeních dřeva. Součástí série Adeptus jsou skříně, policové knihovny a kombinované úložné prostory. Některé skříně mají roletové dveře, které jsou prostorově úspornější. Nábytek z řady Adeptus má klasický design a je vhodný do různých pracovních prostředí, např. do školních tříd, kanceláří atd. Další série Flexus i Nomad poskytují minimalistický design nábytku a vhodně se kombinují s regály a policovými sestavami například i do dílenských a skladových kanceláří.

Možnost uzamčení navíc poskytne ochranu před neoprávněným vniknutím

Výběr je široký nejen co se týká velikostí, materiálů i barev, ale i ohledně typů dvířek a především zámků. Ke klasickému zámku dodáváme vždy dva klíče. Elektronický kódový zámek vám umožní sdílet heslo s vybranými kolegy bez nutnosti neustálého hledání a hlídání klíčů.