Skleněné magnetické tabule

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Skleněné magnetické tabule

Magnetické tabule ze skla fungují na stejném principu jako klasické bílé magnetické tabule, navíc se však pyšní atraktivním a moderním vzhledem. Pokud chcete navodit příjemné a kreativní pracovní prostředí nebo zaujmout klienta při prezentaci, skleněná tabule je tou pravou volbou. Tvrzené sklo je hladké i odolné a povrch vyhoví veškerým profesionálním požadavkům. Dle vaší představy si můžete pořídit tabuli, kterou upevníte na stěnu, či některou z mobilních modelů.

 Bílé skleněné magnetické tabule

Pokud si potrpíte na nadčasový design, sáhněte po bílé skleněné tabuli, která dodá moderní punc každé zasedačce, kanceláři nebo učebně. Povrch je z tvrzeného skla, rohy jsou zaoblené a používání je naprosto bezpečné. Na tabuli snadno zachytíte veškeré náčrty a poznámky a text posléze snadno setřete. Tabuli využijete také jako nástěnku – je však třeba použít speciální magnety určené pro tento povrch. Plánovací tabule se zase dají využít například ve školách či restauracích.

Barevné skleněné magnetické tabule

Převládá ve vaší firmě kreativní atmosféra? Pak potřebujete některou z barevných tabulí. Pastelové barvy povzbudí v zaměstnancích hravost, zlepší náladu a o čerstvé nápady nebude nouze. Pokud si vyberete tmavší vzhled, prostředí nabude na eleganci a ohromíte klienta v zasedačce – nezapomeňte si však pořídit kontrastní popisovače. Barevné magnetické tabule přitahují pozornost a vyniknou také jako nástěnka. I u těchto tabulí nabízíme mobilní modely i ty, které lze upevnit na zeď.