Nástěnky a vitríny

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Nástěnky, vitríny a tabule do interiérů kanceláří

Mezi doplňky do kanceláře tvoří nástěnky v vitríny a tabule významnou úlohu. Na ty se v následujících řádcích zaměříme. Korkové nástěnky a jejich význam je v mnoha společnostech kvůli zvyšující se závislosti na internetové komunikaci a emailu podceňován. I dnes však mohou být efektivním komunikačním nástrojem. Společnost AJ Produkty má ve svém portfoliu širokou nabídku různých druhů a velikostí nástěnek. S našimi nástěnkami získáte nejen praktické pomocníky do kanceláře, ale i elegantní doplňky interiéru. Plánovací kalendáře naleznou uplatnění i v restauracích nebo školách. Podobně jako nástěnné mapy.

Nástěnky, tabule a další pomůcky pro komunikaci

Klasickým efektivním prostředkem komunikace na pracovišti jsou nástěnky. Ať už chcete předat zaměstnancům nebo návštěvníkům jakékoliv informace, nástěnky se hodí pro každý účel. Pro sdělování informací v exteriéru můžete využít venkovní vitríny, které ochrání zobrazené informace před náročnějšími podmínkami a odolají špíně, vlhkosti o pokusům o odcizení nebo zničení jejich obsahu. Zajímavou variantou a i designovým prvkem mohou být i akustické panely, které jsou v případě potřeby využitelné právě jako nástěnky.

Magnetické nástěnky

Magnetické skleněné tabule, někdy též nazývané magnetické nástěnky, dodají moderní nádech každému pracovnímu prostředí. Jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla zasazeného do ocelového podkladu. Psací plochu lze velice jednoduše vyčistit, stačí ji otřít suchým hadříkem. Magnetické skleněné tabule lze využít jako nástěnky, pomocí magnetů na nich můžete snadno vyvěsit informační letáky, poznámky, zprávy pro kolegy apod. Součástí naší nabídky jsou i rozmanité, pestrobarevné magnetické nástěnky, které oživí jakoukoliv místnost.