Stolní lampy

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

Stolní lampy pro vybavení moderních kanceláří, dílen i jiných provozů

Přímé denní světlo může někdy v kancelářích působit kontraproduktivně. Proto je třeba zvolit vhodnou kombinaci zastínění pomocí žaluzií a zároveň optimalizovat jas pracovní desky směrovým osvětlením dobře vybrané stolní lampy. Správně zvolená lampa na psací stůl by měla poskytovat dostatek světla, ideálně bílého, při kterém se nejlépe pracuje. Je totiž nejpodobnější dennímu světlu. Stolní lampičky mohou mít stojan nebo klip na přišroubování či přicvaknutí ke stolu, což je praktické ve chvíli, kdy chcete maximálně využít desku pracovního stolu. Nestárnoucí klasikou je tmavá lampa s klouby.

Kancelářské stolní lampy

Především v zimních měsících se žádná kancelář ani dílna neobejde bez kvalitního stolního osvětlení. Základním požadavkem u stolních lamp je praktická velikost. Řada modelů disponuje skládací konstrukcí, díky které je můžete upevnit třeba na hranu stolu. U výběru je vhodné zamyslet se také nad vzhledem lampy, protože celkové prostředí může mít přímý vliv na efektivitu práce.
Oblíbeným řešením se stává LED lampa, která vyniká nízkou spotřebou energie a přitom vysokou životností. LED svítidla jsou ekologická, nevyzařují zdraví škodlivé látky a navíc umožňují upravovat teplotu světla. Moderní pracovní lampy disponují dotykovým ovládáním a mohou fungovat jako dokovací stanice pro nabíjení mobilních telefonů nebo jiných zařízení nabíjejících se přes USB.