Manipulační technika, transport a zvedání materiálu a zboží

Manipulace se zbožím či výrobky ve skladech a průmyslových provozech vyžaduje široký sortiment dobře zvolené techniky. Nabízíme velký výběr transportních i paletových vozíků, koloběžek či specializovaných přepravníků na specifické tvary materiálů. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby co nejvíce zefektivnily procesy manipulace se zbožím, jeho zvedání či přemisťování.

Paletové vozíky

Pro přemisťování zboží či materiálu na paletách poslouží klasické paletové vozíky. Dodávají se ruční modely či elektrické. Některé paletové vozíky jsou vybaveny digitální váhou, jiné nabízí funkci rychlozdvihu či mechanickou asistenci při rozjezdu s těžkým nákladem. Dále je v nabídce i celá řada příslušenství i paletové nástavce. K lepšímu přístupu k regálům poslouží nájezdové rampy.

Zboží menších rozměrů

Menší položky lze snadno přemístit díky vychystávácím či policovým vozíkům a také různým dalším typům nerezových přepravníků. Pro jiné účely se nabízí plošinové vozíky různých velikostí. K usnadnění manipulace s balíky také poslouží stohovací vozíky či zvedáky, v některých případech poslouží též rudly nebo rollkontejnery.

Specifické zboží

Pro materiál specifických rozměrů poslouží transportní prostředky určené například k přepravě dlouhého či deskového materiálu. K dalšímu nakládání se zbožím či materiálem poslouží různé typy plošinových vozíků či zvedáků, zvedací stoly a plošiny nebo například i stěhovací podvozky. Vždy je vhodné se ujistit o váze přepravovaného materiálu a podle toho volit nejpříhodnější prostředek. Neméně důležitou roli hrají i kvalitní kola!