Drátěný koš na akční zboží

Zboží vystavené v různých hrabacích a drátěných koších přímo na prodejní ploše je mezi zákazníky oblíbené. Zaujme na první pohled, není třeba se dlouze prohledávat v řadách prodejních regálů. Způsob vystavení zboží má samozřejmě vliv na prodejnost produktů. A bezpochyby krásně vyrovnané produkty v kovových policích působí úhledněji, nicméně výhodou hrabacích košů je, že si zákazník může danou věc lépe prohlédnout, okamžitě vzít do ruky! Drátěné kontejnery či stojany do obchodu využijete zejména u vysoko profilového zboží nebo u výrobků v akci. V nabídce naleznete prodejní koše různých rozměrů, statické i s kolečky – tak aby vyhovovaly vašim potřebám. Tento způsob vystavení zboží oceníte zejména u produktů atypických tvarů. Modely snadno sestavíte a potěší vás také příznivé ceny, díky kterým můžete zakoupit košů hned několik.

Hrabací koše drátěné

Drátěné kontejnery zapadnou do téměř každého obchodu a velké oblibě se těší zejména při vystavování sportovních potřeb nebo módních doplňků. Díky těmto objemnějším kontejnerům můžete představit větší množství zboží na malém prostoru a navíc bude přitahovat zákazníky. Bezpochyby jsou tou správnou volbou, když chcete zvýšit obrat určitého produktu. U většiny modelů lze nastavovat výšku. Vybírat můžete z kontejnerů čtvercových, obdélníkových i dalších tvarů.

Proutěné stojany působí rustikálně

Drátěné stojany se hodí do interiérů i exteriérů každého obchodu. Díky několika patrům můžete vystavit více výrobků a podpořit tak jejich prodej. Pokud preferujete mobilní stojany, potěší vás nabídka modelů na kolečkách. Kolečka disponují brzdou – nemusíte se tedy bát, že stojan někam ujede. V nabídce naleznete také stojany stohovací, ke kterým můžete dokupovat vrchní police a přepážky. K co nejvyššímu obratu zboží je vhodné vystavit koše a stojany tam, kam oko zákazníka padne okamžitě, tedy hned u vchodu a také u pokladen, kde si prohlížením zboží zkrátí čas v případné frontě. Pozornost zákazníka upoutáte také cedulkami se slovy akce či sleva, který na stojany můžete vložit. Nabízíme celou řadu řešení pro obchody a menší prodejny, počítaje regály a konče nákupními vozíky. V případě doplňujících dotazů náš neváhejte kontaktovat.