Reklamní stojany, áčka a poutače

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Tabule a vitríny k reklamním účelům a přilákání klienta

Oko potenciálního zákazníka, který by vás jinak minul, bezpečně upoutají vhodně umístěné reklamní stojany a tabule. Chcete dát o vaší firmě či zboží vědět? Pak potřebujete vhodné poutače! Reklamní tabule oceníte zejména na rušnější ulici, kde tak snadno upoutáte zlevněným zbožím, poledním menu či jinou lákavou akcí. Dle typu modelu je můžete umístit na zahrádku restaurace, do výlohy, do pasáží i vnitřků budov. Fantazii se meze nekladou. Stojany a vitríny v nabídce jsou z odolných materiálů a jejich zakoupení je investicí, která se zpravidla rychle vrací.

Reklamní stojany

Stojací tabule vždy zaujme a jednoznačně stále patří mezi poutače, které vám jednoduše pomohou zviditelnit vaše zboží i mezi silnou konkurencí. Oblíbené jsou skládací áčkové typy, v nabídce však naleznete i méně tradiční tvary – dokonce i s prostorem na logo. Pokud vaše provozovna často čelí nepřízni počasí či jiným vnějším vlivům, ohlédněte se po modelech s robustním podstavcem a odolností vůči nárazům a škrábancům. Většina stojanů disponuje ochranným plastem, rám však vždy snadno otevřete a výměna poutačů zabere jen několik minut. V nabídce naleznete i menší přenosné modely, které slouží ke krátkodobé inzerci jak v interiéru, tak ve venkovních prostorách.

Uzamykatelné vitríny

Potřebujete vystavit leták nebo nějaký dokument a nechcete, aby jej někdo strhnul či popsal? Ideálním řešením jsou uzamykatelné vitríny, které se díky elegantnímu vzhledu hodí do každého interiéru. Vitríny jsou oblíbené nejen na recepcích a pracovištích, ale také ve školkách, školách a ve společných bytových prostorách. V nabídce naleznete také odolnější vitríny pro vnější využití, které snesou rozmary počasí a zabrání prachu i vodě dostat se dovnitř.

Další reklamní poutače

V nabídce naleznete také zacvakávací rámy, které se hodí do interiérů i exteriérů. Můžete tak stylově vystavit reklamní plakát i jiné sdělení a kromě atraktivní prezentace plakát ochráníte před zničením. Oblibě se těší také prezentační stojany, které využijete při pořádání konferencí, veletrhů, ve vestibulech hotelů nebo jako lákavý poutač u restaurací a kaváren.