Štítkovače poslouží v mnoha provozech

Vybavení obchodu, skladu nebo mnohé kanceláře se často neobejde bez jasného řádu. Potřebujete lépe uspořádat pracoviště, označit zboží, dokumenty či jiné výrobky? Pak vám pomůže nákup štítkovače – přístroje, do kterého vložíte a naformátujete požadovaný text, který vytisknete, a štítek je na světě. V nabídce naleznete zařízení pro příležitostný tisk i výkonné modely, a to v několika cenových kategoriích. Při výběru vám pomůže, když se zamyslíte, k čemu, kde a jak budete štítkovač používat – nákup pak bude snadný.

Štítkovače do ruky s možností přenášení

Modely v nabídce jsou lehké, pyšní se intuitivním ovládáním a snadným vkládáním textů. Nabízíme modely s klávesnicí, dotykovým displejem i takové, které propojíte s počítačem. Vybírat můžete vždy z několika fontů či text orámovat tak, aby štítek plnil nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Kromě textů lze u vybraných modelů tisknout cenovky, čárové kódy, loga a prakticky veškerou grafiku. Štítky drží na různých typech povrchů. Výhodou přenosných štítkovačů je, že zaměstnanci se mohou v jejich obsluze střídat – dokonce i modely propojitelné s počítačem mají více uživatelských účtů.

Stolní štítkovače

Stolní štítkovače jsou uživatelsky příjemnou tiskárnou, kterou propojíte přímo s vaším počítačem. Veškerou grafiku si připravíte na PC či MAC a vybrané modely dokonce vytisknou štítek s firemním logem ve vysokém rozlišení. Přístroje v nabídce se zároveň snadno přenáší a můžete je připojit na každý počítač. Obsluha samotná je intuitivní, zaměstnance tedy nemusíte složitě školit. Štítkovače jsou také estetické a pyšní se kompaktními rozměry.

Příslušenství

K přístrojům náleží praktické pásky do štítkovačů, které drží na většině povrchů, jako jsou dokumenty, zboží, regály a další. V nabídce naleznete také papír, který je odolný proti UV záření, vodě i teplotním změnám, a je tak vhodný k venkovnímu použití. Pásky jsou k dispozici v několika barevných provedeních. Šikovným pomocníkem jsou dále samolepící adresní štítky, které snadno přilnou na poštovní obálky nebo balíky.