Aktivní a zdravé sezení

Aktivní nábytek pro aktivní kancelář

Nakupujte zde!

S ergonomickými židlemi a stoličkami k vyšší produktivitě

Velká část zaměstnanců tráví většinu svého pracovního dne sezením u počítače. Dlouhá doba strávená v povětšinou strnulé poloze na kancelářské židli ale může pro lidské tělo znamenat negativní důsledky na zdraví, jako jsou bolavá záda, krční páteř, bolesti hlavy a potíže se správným prokrvením celého těla. V krajním případě mohou dlouhodobé potíže způsobit nemoci z povolání. Zvažte proto investici do alternativních způsobů sezení, které přinesou zaměstnancům lepší pohodlí a firmě vyšší produktivitu práce. Nabízíme spoustu možností pro aktivní sezení, které nutí tělo k procvičování svalů, které by při sezení na běžné židli nevyužilo.

Pohodlná židle není ze zdravotního hlediska ideální

Zatímco zaměstnanec pracuje, může si zlepšit držení těla, posílit svaly zad, zmírnit napětí svalů ramen, zlepšit krevní oběh a v neposlední řadě aktivní sezení také pomáhá účinně bránit proti únavě. Studie prokázaly, že ergonomická stolička na sezení poskytuje zádovým svalům stejný druh fyzického procvičování, jako například cyklistika, jízda na koni nebo veslování. Inspirativní doplňky pro aktivní sezení využijete v nejrůznějších prostředích: v kancelářích, ve školách, ve zdravotních klinikách, recepcích a všude tam, kde člověk potřebuje většinu svého pracovního dne trávit v sedě u stolu.

Ergonomie sezení je podstatná pro zdraví

Jistě si vyberete z naší nabídky ergonomických stoliček a sedlových židlí, které se nejlépe hodí do vašeho pracovního prostředí. Poskytujeme spoustu provedení a barevných možností, které můžete přizpůsobit interiéru a image vaší firmy. Alternativou však mohou být i různé klekačky či balanční míče.