Sedlové židle

Vyhněte se dlouhému sezení - vyberte si aktivní židli ještě dnes!

Nakupujte zde!

Správné sezení u počítače zajistí volba sedlové židle

Každý, kdo má sedavé zaměstnání jistě ze zkušeností ví, jak nepohodlné a bolestivé může dlouhé sezení být. Jak napovídá název, sedlové židle nabízejí podobné posezení jako koňské sedlo. Jsou vhodné nejen do kanceláří, ale také do ordinací, laboratoří, dílen, kadeřnických či kosmetických salónů a wellness center.

Ergonomie sezení

Ani ta nejlepší kancelářská židle či stolička nenabídne podobnou službu, jako sedlová židle. Ta díky vhodně tvarovanému sedáku přirozeně podporuje správné držení celého těla a pomáhá předcházet hrbení zad. Páteř tak má podobný tvar jako ve stoje, takže ani při dlouhodobém sezení nehrozí bolest ramenních a zádových svalů či krční páteře. Ergonomický posed na sedlové židli navíc podporuje i správné prokrvení nohou a pomáhá předcházet předčasné únavě.

Přesně podle zásad aktivního sezení

Sezení na sedlových židlích je nejen zdravé, ale také pohodlné – a to i po delší dobu. Díky minimalistickému designu jsou takové židle elegantním doplňkem každého pracovního místaSedáky všech sedlových židlí jsou potaženy pevným a snadno omyvatelným materiálem, jako je stylová pravá či umělá kůže, odolná polyesterová textilie nebo měkký polyuretan. Pro co nejpohodlnější sezení lze výšku sedla plynule měnit pomocí páčky umístěné pod sedákem a většina modelů nabízí i možnost nastavení sklonu sedla.Vybrané sedlové židle jsou navíc vybaveny systémem Flex, který neustále upravuje úhel naklonění sedáku podle pohybů a změn těžiště sedící osoby tak, aby bylo posezení maximálně pohodlné a ergonomické.