Pomáháme firmám pracovat jednodušeji

Pokud plánujete vylepšení svého pracoviště, existuje několik dobrých důvodů, proč si vybrat produkty z naší nabídky. Příznivé ceny, široká nabídka a skladová dostupnost jsou jen některé z nich, ale dalším je náš důraz na kvalitu. Ta zajišťuje, že naše výrobky plní svou funkci a mají dlouhou životnost.

Toho dosahujeme kombinací pečlivého nákupu a procesů zajištění kvality s vlastním návrhem a výrobou, což nám dává kontrolu nad celým procesem od zjištění prvotního požadavku až po dodání hotového výrobku. Více informací o našem přístupu ke kvalitě a o tom, jak vám může pomoci kvalitně trávit čas v práci, si můžete přečíst zde.

Design, který řeší každodenní problémy

Naším cílem je dodávat nábytek a vybavení, které pomáhají zefektivnit a zefektivňují pracovní prostředí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je využití našeho vlastního oddělení designu. To nám umožňuje vytvářet kvalitní výrobky s individuálním stylem a zároveň navrhovat produkty, které splňují aktuální požadavky trhu. Je důležité, aby naše výrobky byly od samého počátku správně navrženy, a fungovaly tak v rámci oběhového hospodářství. Proto se náš proces navrhování zaměřuje na kvalitu, funkčnost a možnosti vytvoření výrobku s dlouhou životností.
máme vlastní továrny

Výroba ve dvou vlastních továrnách

Máme dvě vlastní továrny, jednu v Polsku a druhou na Slovensku. Tento přístup k výrobě nám přináší výhody při vývoji nových výrobků a v toku zboží, protože zajišťuje, že přibližně třetina našeho sortimentu může být vždy dodána včas. Továrny nám také umožňují lépe nakupovat výrobky, protože rozumíme výrobnímu procesu a víme, jaké požadavky musí naši dodavatelé splňovat.

Vlastní továrny navíc přispívají ke kvalitě našich výrobků, protože si můžeme být jisti, že výrobní proces je navržen tak, aby poskytoval co nejlepší výsledky. Pokaždé.

Neustálé zajišťování kvality

Než do našeho sortimentu zařadíme nový výrobek, musí být nejprve schválen naším oddělením kvality. Přijímáme průběžná opatření k zajištění kvality a sledujeme případné reklamace, abychom se ujistili, že naše výrobky budou i nadále dlouhodobě splňovat naše vysoké standardy. Mnoho našich výrobků je hodnoceno nezávislými zkušebními ústavy, aby byla zajištěna jejich vysoká kvalita.
kvalitní produkty od aj

Výrobky s trvalou hodnotou

Abychom se ujistili, že naše výrobky jsou relevantní nyní i v budoucnu, sledujeme nejnovější trendy a vývoj ve všech oblastech, ve kterých podnikáme. Náš výzkum se zaměřuje především na dlouhodobé trendy, abychom mohli nabízet výrobky s trvalou hodnotou. Protože móda se mění, ale funkce přetrvává celý život.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.