Kvalitní produkty z vlastních výrobních závodů

Kvalitní produkty z vlastních výrobních závodů

Kvalita je charakteristickým znakem našeho sortimentu, protože téměř třetina našich výrobků se vyrábí v našich vlastních výrobních závodech v Evropě. Vyrábíme zde vše od kancelářského nábytku až po dílenské stoly, regály a skříně. To vše s cílem vytvořit lepší pracovní prostředí pro vás a vaše kolegy.

Úplná kontrola kvality

Vlastní výroba je základním stavebním kamenem naší strategie, kterou je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Skutečnost, že jsme schopni vyvíjet a vyrábět některé z našich výrobků přímo v podniku, nám umožňuje mít kontrolu nad celým procesem od stanovení počátečního požadavku až po dodání hotového výrobku. Plně řízený výrobní proces umožňuje jednodušší výrobu nábytku a dokážeme splnit i náročné individuální požadavky a zároveň flexibilně navrhovat výrobky podle aktuálních požadavků trhu.

Dva výrobní závody s významnou úlohou

Od 90. let minulého století vyrábíme mnoho výrobků ve vlastních závodech. V jednom závodě vyrábíme dřevěný nábytek, jako jsou naše kancelářské stoly, kancelářské skříně, knihovny a zásuvkové kontejnery, dále konferenční stolky a jídelní nábytek. V našem dalším závodě AJ Metal Design v Trnavě na Slovensku vyrábíme šatní skříně, kovové kancelářské skříně a kovové regálové systémy. Tyto dva závody společně vyrábějí téměř třetinu našeho sortimentu, který tvoří základ naší nabídky zboží.

Procesy zaměřené na produkt

Naše výrobky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s našimi interními designéry. Proto jsou všechny fáze výrobního procesu navrženy tak, aby vyhovovaly našim závodům. Každá část procesu je pečlivě naplánována v souladu s našimi cíli kvality, od procesů, strojů a materiálových toků až po odborné znalosti zaměstnanců. Klíčovou součástí našich výrobních procesů jsou časté kontroly kvality a opatření k neustálému zlepšování. Oba naše závody jsou samozřejmě certifikovány podle normy ISO 9001.

Pečlivě vybrané materiály

Naše továrny jsou vybaveny nejmodernějšími stroji a každá dodávka materiálu je důkladně kontrolována, aby bylo zajištěno, že splňuje naše specifikace. Své dodavatele pečlivě vybíráme podle toho, zda jsou schopni dodat nejlepší kvalitu za správnou cenu a ve správný čas. Kromě toho musí dodržovat náš kodex spolupráce, splňovat náročné požadavky na kvalitu a dodržovat naši politiku ochrany životního prostředí. Pokud je to možné, vždy volíme obnovitelné a recyklované materiály.

Pracujte jednodušeji a efektivněji

Vlastní výroba nám umožňuje nejen plnou kontrolu nad vlastním sortimentem, ale také lepší nákup ostatních výrobků, protože rozumíme výrobnímu procesu a víme, jaké požadavky musí naši dodavatelé splňovat. Výsledkem je pestré portfolio produktů, které vám i vašim kolegům umožní snadnější a efektivnější práci.

Ať vám neunikne žádná důležitá novinka…

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nechte si zasílat tipy na nové výrobky, zajímavé články a upozornění na speciální nabídky přímo do vašeho emailu.