Od mateřských škol až po vysoké školy. Máme řešení pro všechny.

Prostředí, ve kterém se vzděláváme a trávíme velkou část svého času, má obrovský vliv na naši pohodu, soustředěnost a produktivitu. V AJ Produkty nabízíme široký sortiment školního nábytku a vybavení, které v sobě spojují promyšlený design, vysokou kvalitu a ergonomii. Od školních lavic a tabulí přes jídelní stoly a šatní skříňky až po venkovní lavičky a přístřešky na kola – naše nabídka zahrnuje vše, co vaše škola potřebuje k tomu, aby se v ní děti i dospělí cítili příjemně a pohodlně. Nechte se inspirovat širokou škálou produktů, které vám umožní vytvořit moderní a atraktivní prostředí podporující efektivní vzdělávání.
Potřebujete pomoci s výběrem ideálního produktu, poptáváte specifické zboží nebo chcete vypracovat cenovou nabídku? Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás!

Kontaktujte nás

Proč nakupovat u AJ Produkty

Záruka kvality
Individuální přístup ke každému klientovi
Vše pro školu na jednom místě
Slevy a výhody pro školy

Prozkoumejte naši širokou nabídku!

Vše pro školní třídy a učebny

Objevte široký sortiment školního nábytku od AJ Produkty navrženého s ohledem na praktičnost, ergonomii a odolnost při každodenním používání. Naše školní židle, lavice a stoly nabízí vysokou míru komfortu a flexibility. Nabízíme je v různých variantách a velikostech tak, abychom splnily požadavky většiny škol. Prozkoumejte naši nabídku a přineste moderní vybavení do vašich tříd!

Školní lavice

Školní židle

Vozík na knihy STORY
16 515 Kč
Stolový paraván
1 325 Kč

Moderní a funkční vybavení šaten

Nabízíme širokou škálu praktických a vysoce kvalitních kovových šatních skříněk, které vyrábíme ve vlastním výrobním závodě. S těmito skříňkami získáte nejen prostor pro ukládání oblečení a osobních věcí, ale také možnost personalizace díky bohatému příslušenství, jako jsou různé typy zámků, štítky či praktické přihrádky na vnitřní stranu dveří. Kromě šatních skříněk nabízíme také šatní lavice, věšáky, rohože a další vybavení pro zajištění kompletního a funkčního prostředí vaší šatny. Máte-li specifické požadavky, zavolejte nebo napište nám, společně se pokusíme najít ideální řešení!

Šatní skříňky

Věšáky na oblečení

Dívka ve školní šatně
Školní produkty
Malé děti ve třídě

Praktický a odolný nábytek do školní jídelny

Jídelní židle a stoly, které nabízíme, se vyznačují nejen atraktivním designem, ale také odolností a snadnou údržbou. Stejně jako ostatní školní nábytek jsou i jídelní stoly a židle navrženy s ohledem na potřeby dětí různého věku. V naší nabídce tak naleznete širokou škálu velikostí, tvarů a barev. Ať už preferujete klasické obdélníkové či kulaté stoly, nebo hledáte moderní barový set, máme pro vás to pravé. K příjemnému prostředí školní jídelny přispívají také akustické panely a paravány, které přinášejí elegantní estetiku a účinnou zvukovou izolaci. Přeměňte jídelnu s naším sortimentem, který spojuje kvalitu, funkčnost a atraktivní design!

Jídelní stoly

Jídelní židle

Oživte společné prostory originální sedací soupravou

Společné prostory jsou srdcem každé školy. Studenti se zde setkávají, odpočívají a sdílejí své zážitky. Naše modulární sedačky, taburety a křesla jsou navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily každému prostoru a poskytovaly maximální pohodlí a flexibilitu. Jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, takže se dokonale hodí i do frekventovaných prostor. Díky široké nabídce velikostí, barev a tvarů si snadno vyberete nábytek, který oživí společné a vstupní prostory a podpoří pozitivní atmosféru.

Pohovky a křesla

Pódia a stupínky

Nábytek do školních dílen a specializovaných učeben

Od žehlicích a střihačských stolů až po dílenské stoly, pracovní židle a hoblice – v naší široké nabídce naleznete také nábytek a vybavení do školních dílen a učeben pro pracovní činnosti. Kromě nábytku nabízíme i řadu praktického vybavení a doplňků, jako pojízdné sušáky na výkresy nebo podsvětlené stoly, které usnadní práci a učiní výuku poutavější a zábavnější.

Řemeslnické stoly do škol

Stoly pro aktivity

Časté dotazy

AJ Produkty nabízí širokou škálu výrobků pro školy a školky od školních lavic a židlí přes školní šatní skříňky a věšáky na oblečení až po přebalovací pulty pro miminka.
Ano, všem školám, školkám i univerzitám jakožto státním institucím nabízíme automaticky možnost platby na fakturu se splatností 14 dní.
Ano, po konzultaci s klientem připravíme kompletní návrh na zařízení školního interiéru včetně 3D vizualizace.
Ano, individuální cena projektu je samozřejmostí a odvíjí se od rozsahu zakázky.
Většinu produktů ze školního sortimentu držíme skladem a expedujeme přímo z našeho centrálního skladu, který se nachází ve Švédsku. Běžná dodací lhůta je 4 – 8 pracovních dnů od objednání zboží, u některého druhu zboží však může trvat déle. Na našem e-shopu uvádíme informaci o předpokládaném termínu dodání pro každý výrobek zvlášť, na požádání vám ji samozřejmě rádi sdělíme a potvrdíme telefonicky i písemně.
35% našich produktů pochází z našich vlastních továren na Slovensku, v Polsku a v Litvě. 39% produktů má původ ve Švédsku, 16% jinde v Evropě a zbylých 10% pochází ze Spojených států a Asie. 

Vše pro mateřské školy

V naší nabídce naleznete také široký sortiment nábytku a vybavení pro mateřské školy a předškolní zařízení. Pro každou potřebu máme to správné řešení – od praktických botníků a šatních skříněk pro uspořádání šaten až po funkční nábytek a vybavení do herny a třídy. S důrazem na kvalitu a bezpečnost nabízíme produkty, které splňují nejvyšší standardy. Prozkoumejte naši nabídku ještě dnes a vybavte mateřskou školu špičkovým nábytkem a vybavením od AJ Produkty!

Hrací nábytek

Převlékací schůdky BAGEN
13 195 Kč
Molitanová stavebnice MIKU
7 745 Kč

Kontaktujte nás