Ohnivzdorné skříně a skříňky

Storing valuables and confidential documents - guide

Průvodce skladováním cenností

Čtěte našeho průvodce!

Ohnivzdorné trezory a bezpečnostní skříně do různých provozoven

Praktické trezory, ale i další bezpečná úložiště mohou ochránit vaše dokumenty, cennosti i výrobky ve speciálních skříních vyrobených z ohnivzdorných materiálů. Široká škála takových výrobků nalezne uplatnění v mnoha provozovnách od kanceláří a dílen, přes čerpací stanice i obchody.

Ohnivzdorné skříně

Mezi kancelářské vybavení se v mnoha místech doporučují speciální bezpečnostní skříně, které pomohou ochránit cenné dokumenty, předměty nebo i datová média před rizikem požáru. Skříně, trezory a kartotéky jsou volně stojící i s možností ukotvení do země nebo do zdi. Pro větší variabilitu mají některé z nich možnost posouvat policemi, můžete vybrat mezi mechanickým nebo elektrickým zámkem, případně využít jejich kombinaci.V každém případě platí, že trezory ať už běžné nebo vysloveně ohnivzdorné podléhají evropské certifikaci, kterou kopírují i české normy. Těm odpovídají všechny naše produkty!

Skříně na chemikálie

Specifické nábytkové kusy představují ohnivzdorné skříně na chemikálie nebo různé uzamykatelné vitríny do obchodu, které poslouží k vystavení sprejů či hořlavin. Dají se snadno přemisťovat paletovým vozíkem. Některé modely jsou vybaveny vnitřním LED osvětlením.