Štítkovače do ruky s možností přenášení

Modely štítkovačů v naší nabídce jsou lehké, pyšní se intuitivním ovládáním a snadným vkládáním textů. Naleznete přístroje s klávesnicí, dotykovým displejem i takové, které propojíte s počítačem. Vybírat můžete vždy z několika fontů či text orámovat tak, aby štítek plnil nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Kromě textů lze u vybraných štítkovačů tisknout cenovky, čárové kódy, loga a prakticky veškerou grafiku. Štítky drží na různých typech povrchů. Výhodou přenosných štítkovačů je, že zaměstnanci se mohou v jejich obsluze střídat – dokonce i modely propojitelné s počítačem mají více uživatelských účtů

Stolní štítkovače

Stolní štítkovače jsou uživatelsky příjemnou tiskárnou, kterou propojíte přímo s vaším počítačem. Veškerou grafiku si připravíte na PC či MAC a vybrané modely dokonce vytisknou štítek s firemním logem ve vysokém rozlišení. Přístroje v nabídce se zároveň snadno přenáší a můžete je připojit na každý počítač. Štítkovače jsou také estetické a pyšní se kompaktními rozměry. 

Příslušenství

K přístrojům náleží praktické pásky do štítkovačů, které drží na většině povrchů, jako jsou dokumenty, zboží, regály a další. V nabídce naleznete také papír, který je odolný proti UV záření, vodě i teplotním změnám, a je tak vhodný k venkovnímu použití. Pásky jsou k dispozici v několika barevných provedeních. Šikovným pomocníkem jsou dále samolepící adresní štítky, které snadno přilnou na poštovní obálky nebo balíky.