Sestavy zahradního nábytku

Zahradní nábytek vám pomůže zpříjemnit venkovní odpočinkovou zónu pro vaše zaměstnance i zahrádky a terasy restaurací a kaváren. Ať už se jedná o zorganizování porady na čerstvém vzduchu, poskytnutí prostoru na pauzu na střeše budovy či terase, můžete se inspirovat výběrem elegantního a praktického nábytku. Je možno pořídit jednotlivé kusy, nicméně vhodnější je zakoupit celý set.

Kovový nebo ratanový zahradní nábytek

Mnoho zaměstnanců tráví většinu svého pracovního dne sezením u kancelářského stolu v uzavřených officech. Dejte jim možnost strávit chvíle odpočinku venku a dočkáte se zvýšení produktivity i štěstí pracovníků. Povzbuďte jejich kreativitu a pomozte jim uvolnit se od stresu běžného pracovního dne. Ratanový nebo kovový zahradní nábytek na terase či zahradě je jedním z nejužitečnějších způsobů. Dovolí zaměstnancům i návštěvníkům změnit prostředí a načerpat novou sílu. Využijí ho kuřáci při své pravidelné pauze i zaměstnanci, kteří pracují na přenosných zařízeních a rádi mění pracovní prostředí.

Elegantní design a snadná údržba

Zahradní nábytek je vhodný i do nezastřešeného exteriéru. Odolá přírodním podmínkám a udrží si stálost barvy po dlouhá léta. Dbáme také na jednoduchou údržbu a čištění. Nábytek zapadne do každého prostředí a vyvolá příjemný dojem na zaměstnance i návštěvy. Navíc je variabilní, židle jsou většinou stohovatelné a dají se snadno sklidit či přemístit. Nemusíte pátrat, jaké doplňky, stolky nebo židle by se k nábytku hodily, vždy si pořizujete celý set. Pokud by vám k setu na terasu a zahradu přece jen něco chybělo, v naší kategorii nábytku do exteriérů najdete doplňky a další nábytek ze stejné produktové řady.