Posezení na balkon nebo na terasu firmy

Vybírejte z nabídky židlí, které najdou své uplatnění v interiéru a díky své snadné údržbě, nízké hmotnosti a jednoduchému designu je využijete především v exteriéru – na zahrádkách, terasách i ve firemních prostorách.

Židle do firemních odpočíváren

Při zdravém životním stylu není ideální, aby vaši zaměstnanci trávili celých osm hodin zavření v budově. Celodenní práce bez přísunu čerstvého vzduchu a denního světla může být stresovým faktorem, který negativně ovlivňuje jejich fyzické a duševní zdraví. O správném sezení u pc by se dalo povídat celé hodiny. To, že je vhodné občas vstát, přemístit se a protáhnout ideálně venku pochopitelné také. Poskytněte zaměstnancům venkovní prostory s posezením, kde se mohou při pauzách využít pohybu nebo si jen tak posedět na čerstvém vzduchu. Pravidelný odpočinek a změna prostředí pomůže vašim zaměstnancům lépe a efektivněji pracovat.

Na terasu kavárny i zahrádku restaurace

V naší nabídce nenajdete jen kancelářský nábytek, ale také venkovní nábytek a doplňky pro co nejvyšší pohodlí vašich zaměstnanců, návštěv a klientů. V naší nabídce naleznete židle, které se svým jednoduchým a moderním designem se hodí ke každému typu venkovních stolů – ať už je chcete doplnit k malým kulatým kavárenským stolkům nebo rozměrným stolům v restauracích. Využijete je také v jakémkoliv prostředí, kde potřebujete odolný a lehce čistitelný nábytek. Nezáleží na tom, jestli jej chcete umístit do interiéru nebo exteriéru. V naší nabídce pro vás máme židle s područkami nebo bez, z různých materiálů a rozličných barev.

Snadná manipulace a bezúdržbový materiál

Nábytek je praktický, skladný a snadno se udržuje. Pokud máte nedostatek úložného prostoru, vyberte si z naší nabídky židle, které můžete stohovat během doby, kdy je nevyužíváte. Použité materiály jsou odolné, aby židle vydržely ve venkovních podmínkách dlouhá léta ve skvělém stavu. Vybírat můžete z židlí z plastu, kovu, ratanu a dalších. Vždy si dáváme záležet na jednoduché údržbě a snadném čištění, abyste si nemuseli dělat hlavu s úklidem nábytku při každém dešti.

Nepřehlédněte tyto kategorie

Piknikové stolySestavy zahradního nábytku