Zahradní nábytek

Přestávka v práci strávená venku

Venkovní posezení může vašim zaměstnancům zpříjemnit pracovní prostředí. Novinkou posledních let je takzvaný park office, což znamená kancelář v parku. Říká se, že na čerstvém vzduchu „to myslí“. A taky víme, že pobyt na slunci nás nabíjí energií. Proč si tedy nestřihnout krátkou poradu právě ve venkovní kanceláři, kterou můžete zřídit i na střeše budovy nebo na větší terase. Postačí vám k tomu patřičný zahradní nábytek, slunečníky a připojení k internetu.

Zahradní nábytek nejen do zahrady

V naší nabídce nábytku najdete nejen nábytek do kanceláří, dílen a skladů, ale také do venkovních prostor, jako jsou zahrady, terasy, parky a školní pozemky. Náš venkovní nábytek je ideální pro vytvoření pohodlného odpočinkového prostoru pro všechny návštěvníky, ať už se jedná o soukromou terasu firmy nebo veřejný park uprostřed města. Kvalitní zahradní nábytek vydrží fungovat a vypadat jako nový celé roky. Jen je potřeba sáhnout po odolných materiálech. Velké oblibě se čím dál více těší zahradní nábytek vyplétaný z přírodního nebo umělého ratanu, který exteriéru propůjčuje punc exkluzivity. Svoje pevné místo si však drží i nábytek kovový, masivní a plastový. Při výběru se zajímejte především o to, jaká povrchová úprava byla provedena pro ošetření konstrukce. Kovový nábytek by měl být ošetřený antikorozním nátěrem a povrchem odolným proti otěru. U plastového nábytku se zase zaměřte na mrazuvzdornost a odolnost proti UV záření. Během sezení na sluníčku jistě oceníte slunečníky, jež by měly disponovat odolnou konstrukcí a být nedílnou součástí zahradního posezení. Stoly kulaté, čtvercové i obdélníkové nabízíme s jídelní deskou z elegantně vypadajícího mramoru nebo umělého dřeva. Zahradní židle mající konstrukci z hliníkových trubek snadno sladíte se stoly s hliníkovými podnožemi. Rozhodnout se však můžete také pro hravé barevné židle z odolného plastu nebo pohodlná křesla vyplétaná ratanem.

Parkové lavičky

O příjemně strávené chvilky venku se postarají lavičky do parku a piknikové stoly. Z hlediska designového zpracování je na výběr několik stylů, stejně tak je možné volit mezi lavičkami s nebo bez opěradla. Praktický zahradní stůl s lavicemi najde svoje uplatnění také na kancelářských terasách. Odolné materiály vydrží nepříjemný déšť, spalující sluneční paprsky i štiplavé teploty pod bodem mrazu. Komfortní pracovní podmínky venku podtrhnou venkovní topidla, která svoje využití najdou během chladnějších rán a podvečerů zejména na jaře a na podzim.