Kancelář ve venkovním prostředí

Venkovní posezení na terase kanceláře může být atraktivním místem pro změnu. Zaměstnanci mohou být unaveni, pokud tráví celý pracovní den na stejném místě a často také ve stejné pozici. Taková monotónnost škodí jejich zdraví a také pracovním výkonům. Proto je důležité poskytnout k dispozici další způsoby, které zaměstnancům pomohou během pracovní doby relaxovat a narušit rutinu běžného dne. Exteriéry společností, ale i třeba škol a dalších areálů vhodně vybavte pohodlným zahradním nábytkem, kde mohou pracovníci i návštěvníci odpočívat nebo využít svou pauzu na kouření.

Stoly na firemní terasy i zahrádky restaurací

Zahradní stoly do venkovních prostor najdou využití nejen na pracovištích, ale také v kavárnách a restauracích na zahrádku nebo terasu. Obzvláště během teplých měsíců návštěvníci podniků raději volí posezení venku na čerstvém vzduchu. Máme pro vás velký výběr venkovních stolů, se kterými se snadno manipuluje, mají jednoduchou údržbu a svým jednoduchým designem se hodí do každého prostředí. Deska stolu i celá konstrukce je vždy z odolného materiálu a nábytek najde využití v interiéru i v exteriéru. Odolá nepříznivému počasí, poškrábání a běžnému mechanickému poškození. Vyberte si mezi naším nábytkem takový, který pomůže vytvořit víceúčelové a pohodlné prostory pro vaše zaměstnance, klienty i návštěvníky.

Kulaté nebo hranaté stoly?

A jaké stoly zvolit? Kulaté podporují konverzaci, hranaté jsou designovou stálicí a nabízejí dostatek prostoru pro nohy přísedících. Při výběru do podniků, kaváren a restaurací je důležitý prostor, který chcete zaplnit. Pro malou terasu se hodí spíše kulaté stoly, které nabídnou zákazníkům dostatek soukromí a pracovníkům volný prostor na procházení. Pro restauraci jsou ideální volbou hranaté stoly, ke kterým si pohodlně sedne celá rodina a které mají dostatek plochy pro všechny objednané chody. Díky jednoduchému designu můžete stoly kombinovat a nabídnout posezení pro samotáře i celé skupiny lidí. V každém případě si vybírejte takový set zahradních stolů a židlí, který zapadne nejen do vyhrazených prostor i do celkové image vaší firmy.