Dřevěné lavičky do parku i firemního areálu

Venkovní posezení poskytne příjemnou pauzu nejen při procházce, ale také během pracovního procesu, kdy je možné si na chvíli odskočit načerpat energii na slunce a nadýchat se čerstvého vzduchu. Okysličený mozek lépe pracuje a parkové lavičky či piknikové stoly mohou poskytnout stylové a pohodlné posezení, které lidé využijí na odpočinek, oběd nebo u něj trávit přestávky a volný čas.

Parkové lavičky

Vybírejte mezi dřevěnými lavičkami takové, které ideálně zapadnou do vašeho venkovního prostředí. Své uplatnění najdou v parcích, ve školních a univerzitních areálech, v zahradě a všude tam, kde potřebujete místo k sezení pro vaše návštěvníky. V nabídce najdete klasické dřevěné lavičky i elegantní a moderní kousky, s opěradly i bez nich. Máme pro vás lavičky z různých materiálů: dřevo, dřevěné imitace i kov. Vždy jsou ale odolné vůči nepříznivému počasí, snadno se udržují a jen tak nevyblednou ani pod přímým sluncem. Velice praktické jsou lavice spojené se stolem. Elegantní dřevěné provedení spočívá na bytelné kovové konstrukci.

Piknikové stoly

Piknikové stoly jsou oblíbené především v parcích a dalších místech, kde chcete nabídnout příjemné posezení na čerstvém vzduchu. Může to být park, ale také zahrádka v místní restauraci nebo terasa ve firmě, na které chcete dopřát svým zaměstnancům příjemnou obědovou pauzu. Stoly na piknik jsou ideální volbou, pokud hledáte all-in-one řešení, opět se nabízí stůl i lavice v jednom. Jsou kompaktní a zároveň jednoduché na manipulaci. Některé mají i připravený otvor na slunečník. Stejně jako parkové lavičky, tak i sety jsou vyrobeny z odolných materiálů, které se hodí i do náročných venkovních podmínek. Odolají větru, dešti, sněhu a dalším nepříznivým vlivům.