Přejezdový můstek usnadní překonání překážek

Ať už jde o přesun zboží po nerovných podlahách, překonávání překážek, jako jsou potrubí a kabely, nebo dočasný přístup pro osoby se zdravotním postižením, je přejezdový můstek užitečným nástrojem, který je třeba mít po ruce. Naše řada kovových přejezdových můstků představuje cenově výhodný způsob, jak zpřístupnit prostory a urychlit transport ve vnitřních prostorách.

Přejezdové můstky pro obrubníky a překážky

Přejezdový můstek je snadný způsob, jak překonat rozdíly v úrovni podlahy a usnadnit přesun zboží. Kloubový přejezdový můstek umožňuje snadnější překonávání překážek, jako jsou dveře, obrubníky, potrubí a kabely. Jedná se o jednoduchý, ale účinný nástroj pro použití v továrnách, skladech a dalších prostředích, která vyžadují bezproblémovou vnitřní přepravu zboží na rudlech, vozících nebo malých vozidlech. Použití můstku nejenže snižuje námahu potřebnou k přesunu zboží přes práh, čímž pomáhá omezit zranění z přetížení, ale také snižuje riziko otřesů nebo poškození zboží.

Zlepšení přístupu pro vozíčkáře pomocí přejezdového můstku

Přidáním jednoduchého přejezdového můstku ke vstupu usnadníte přístup vozíčkářům do prostor, kde není rovná cesta dovnitř budovy. Můstek umožňuje uživateli bez obtíží projít nerovným dveřním prostorem a zajišťuje, že je váš podnik přístupný všem. Usnadňuje také vstup rodičům s kočárkem a snižuje riziko zakopnutí, pokud je na jedné straně dveří znatelný rozdíl ve výšce podlahy.

Bezpečné a praktické řešení

Výběrem hliníkového přejezdového můstku od společnosti AJ Produkty máte k dispozici lehkou konstrukci, která se snadno přemísťuje, ale zároveň je dost robustní, aby odolala velkému zatížení. Máme k dispozici varianty s nosností až 500 kg. Přejezdové desky mají drážkovaný nebo perforovaný povrch, který zabraňuje uklouznutí. Kromě přejezdových můstků nabízí společnost AJ Produkty širokou škálu dalších řešení pro zlepšení bezpečnosti a ochrany zdraví, jako jsou například zrcadla s bočním sklonem, podlahové značení, výstražné pásky
a zahrazovací pásy, které zabraňují nehodám a omezují přístup nepovolaných osob. Pokud potřebujete více informací, zavolejte našemu prodejnímu týmu nebo nám napište přes online chat.