Kancelářské výškově nastavitelné stoly

kancelarske-stoly

Jaký stůl je pro vás ten pravý?

Čtěte našeho průvodce

Psací stůl zaznamenal velké proměny

Hitem současnosti jak pro moderní design kanceláře tak pro stále častěji vykonávanou kancelářskou práci z domova je široká nabídka variabilních kusů nábytku. Pravidelné dlouhodobé sezení se může negativně podepsat na lidském zdraví. Proto se doporučuje udělat si jednou za čas přestávku, vstát od stolu a pohybovat se. Avšak ne vždy je možné si časté přestávky v práci dopřát. Vlajkovou lodí naší společnosti jsou různé polohovatelné a výškově nastavitelné pracovní stoly, které se přizpůsobí činnosti a pouhým stiskem tlačítka změnit výšku stolu a pracovat v sedě i vestoje. Nikde není psáno, že se s notebookem nemůžete přemísťovat z místnosti do místnosti, naopak, je velice zdravé se občas napřímit a změnit polohu. Nabízíme proto i několik variant stolů uzpůsobených přímo pro takové příslušenství, které jsou rovněž polohovatelné a mají kolečka. Stůl vybírejte dle toho, jaké požadavky má splňovat. Existuje celá řada vychytávek na pracovní stůl. Chcete stůl na klasické PC? Pak by v něm neměla chybět speciální polička na základní počítačovou jednotku, ale ani vyvýšený prostor určený pro umístění monitoru nebo výsuvná polička na klávesnici.

Kancelářské stoly v rámci našich variabilních řad

Kancelářský nábytek řady Modulus je ten nejflexibilnější z naší nabídky. Součástí série jsou kancelářské psací stoly dlouhé od 1200 do 2000 mm a široké od 800 do 2000 mm. Výšku těchto stolů lze nastavit v rozmezí 640 až 1290 mm. Díky extrémně dlouhé délce zdvihu jsou polohovatelné stoly Modulus mimořádně flexibilní a přizpůsobí se potřebám a požadavkům každého uživatele. Podle velikosti je dodáváme na 2 nebo 3 podnožích ve tvaru T, které poskytují spoustu prostoru pro nejen pro nohy, ale i pro kancelářské kontejnery, skříňky, opěrky nohou a další pomůcky pro usnadnění práce u kancelářského stolu. Jsou navíc opatřeny antikolizní ochranou, která detekuje překážky při nastavení výšky stolu a v případě hrozící srážky zastaví jeho pohyb. Stolové desky jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které se snadno čistí. V nabídce máme několik barevných provedení. Série Flexus je určena pro ty, kdo hledají odolný a přizpůsobitelný kancelářský nábytek, který nevyžaduje mnoho údržby. Výškově nastavitelné stoly Flexus mají délku od 800 do 2000 a šířku od 800 do 2000 mm. Některé nabízíme s vykrojenou stolovou deskou ve tvaru dvojité vlny, díky které se dá sedět pohodlněji blíž u stolu. Jelikož tento typ stolů dodáváme se dvěma kabelovými průchodkami, nebudete se muset obávat, že by vám změť kabelů tropila nepořádek na stole. Můžete si vybrat z několika barevných provedení. Pro kompletní sladěné vybavení kanceláře doporučujeme zkombinovat psací stoly Flexus s dalšími druhy nábytku ze stejné série.

Modulární nábytek umožní pohrát si s prostorem

Jednotlivé kusy nábytku však nakoupíte i zvlášť. Rozhodněte se nejprve, jaký typ stolu vám bude vyhovovat. Můžete zvolit klasický stůl s pevnou výškou. Hitem jsou však výškově nastavitelné pracovní stoly umožňující časté změny polohy. Je to zdravé pro vaše záda a zvyšuje koncentraci a přispívá tak ke zlepšení efektivity práce. Jako doplněk pak doporučujeme protiúnavovou podložku či rohož, která uleví vašim nohám. Naše stoly působí minimalisticky a vhodně doplňují interiér i pro kancelářskou práci z domova. Nemáte-li možnost věnovat celou volnou místnost pracovně, vyhraďte si pracovní koutek v obývacím pokoji. Tam lze umístit například praktický pojízdný stůl na notebook a doplnit o vhodnou sedačku zajišťující zdravé sezení u počítače.