Výškově nastavitelné stoly do kanceláře

kancelarske-stoly

Jaký stůl je pro vás ten pravý?

Čtěte našeho průvodce

Kancelářský stůl zaznamenal velké proměny

Hitem současnosti jak pro moderní design kanceláře tak pro stále častěji vykonávanou kancelářskou práci z domova je široká nabídka variabilních kusů nábytku, jako je naříklad polohovací stůl. Pravidelné dlouhodobé sezení se může negativně podepsat na lidském zdraví. Proto se doporučuje udělat si jednou za čas přestávku, vstát od stolu a pohybovat se. Avšak ne vždy je možné si časté přestávky v práci dopřát. Vlajkovou lodí naší společnosti jsou různé polohovací stoly nebo chcete-li výškově nastavitelné stoly, které se přizpůsobí činnosti a pouhým stiskem tlačítka se mění výška psacího stolu, a lze tak pracovat v sedě i vestoje. Nikde není psáno, že se s notebookem nemůžete přemísťovat z místnosti do místnosti, naopak, je velice zdravé se občas napřímit a změnit polohu. Nabízíme proto i několik variant stolů uzpůsobených přímo pro takové příslušenství, které jsou rovněž polohovatelné a mají kolečka. Stůl vybírejte dle toho, jaké požadavky má splňovat. Existuje celá řada vychytávek na pracovní stůl. Chcete stůl na klasické PC? Pak by v něm neměla chybět speciální polička na základní počítačovou jednotku, ale ani vyvýšený prostor určený pro umístění monitoru nebo výsuvná polička na klávesnici.

Kancelářské stoly v rámci našich variabilních řad

Kancelářský nábytek řady Modulus je ten nejflexibilnější z naší nabídky. Součástí série jsou kancelářské psací stoly dlouhé od 1200 do 2000 mm a široké od 800 do 2000 mm. Výšku těchto stolů lze nastavit v rozmezí 640 až 1290 mm. Díky extrémně dlouhé délce zdvihu jsou polohovatelné stoly Modulus mimořádně flexibilní a přizpůsobí se potřebám a požadavkům každého uživatele. Podle velikosti je dodáváme na 2 nebo 3 podnožích ve tvaru T, které poskytují spoustu prostoru pro nejen pro nohy, ale i pro kancelářské kontejnery, skříňky, opěrky nohou a další pomůcky pro usnadnění práce u kancelářského stolu. Jsou navíc opatřeny antikolizní ochranou, která detekuje překážky při nastavení výšky stolu a v případě hrozící srážky zastaví jeho pohyb. Stolové desky jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které se snadno čistí. V nabídce máme několik barevných provedení. Série Flexus je určena pro ty, kdo hledají odolný a přizpůsobitelný kancelářský nábytek, který nevyžaduje mnoho údržby. Výškově nastavitelné stoly Flexus mají délku od 800 do 2000 a šířku od 800 do 2000 mm. Některé nabízíme s vykrojenou stolovou deskou ve tvaru dvojité vlny, díky které se dá sedět pohodlněji blíž u stolu. Jelikož tento typ stolů dodáváme se dvěma kabelovými průchodkami, nebudete se muset obávat, že by vám změť kabelů tropila nepořádek na stole. Můžete si vybrat z několika barevných provedení. Pro kompletní sladěné vybavení kanceláře doporučujeme zkombinovat polohovatelný stůl Flexus s dalšími druhy nábytku ze stejné série.

Modulární nábytek umožní pohrát si s prostorem

Jednotlivé kusy nábytku však nakoupíte i zvlášť. Rozhodněte se nejprve, jaký typ stolu vám bude vyhovovat. Můžete zvolit klasický stůl s pevnou výškou. Hitem jsou však výškově nastavitelné pracovní stoly umožňující časté změny polohy. Takový vysouvací stůl ocení zejména vaše záda a zlepší se vaše koncentrace a pracovní efektivita. Jako doplněk pak doporučujeme protiúnavovou podložku či rohož, která uleví vašim nohám. Naše stoly působí minimalisticky a vhodně doplňují interiér i pro kancelářskou práci z domova. Nemáte-li možnost věnovat celou volnou místnost pracovně, vyhraďte si pracovní koutek v obývacím pokoji. Tam lze umístit například praktický pojízdný stůl na notebook a doplnit o vhodnou sedačku zajišťující zdravé sezení u počítače.

Modulární nábytek umožní pohrát si s prostorem

Jednotlivé kusy nábytku však nakoupíte i zvlášť. Rozhodněte se nejprve, jaký typ stolu vám bude vyhovovat. Můžete zvolit klasický stůl s pevnou výškou. Hitem jsou však výškově nastavitelné pracovní stoly umožňující časté změny polohy. Je to zdravé pro vaše záda a zvyšuje koncentraci a přispívá tak ke zlepšení efektivity práce. Jako doplněk pak doporučujeme protiúnavovou podložku či rohož, která uleví vašim nohám. Naše stoly působí minimalisticky a vhodně doplňují interiér i pro kancelářskou práci z domova. Nemáte-li možnost věnovat celou volnou místnost pracovně, vyhraďte si pracovní koutek v obývacím pokoji. Tam lze umístit například praktický pojízdný stůl na notebook a doplnit o vhodnou sedačku zajišťující zdravé sezení u počítače.