Konferenční židle a křesla

Správné sezení v konferenční místnosti

Skandinávský design je synonymem jednoduchého čistého funkčního vybavení pro různá domácí i pracovní prostředí. Představuje určitý trend při volbě barev, materiálů, ale zároveň logiku při splňování účelu každého jednotlivého kusu nábytku. Hovoříme-li o židlích a možnostech sezení, je třeba připomenout různá hlediska a požadavky na dlouhodobé sezení u počítače. Tam je doporučována volba vhodných kancelářských židlí, které umožňují neustálý pohyb z praktických, ale především ze zdravotních důvodů. Naproti tomu účel, ke kterému vybíráme židle pro jednací či zasedací místnosti je zcela jiný.

Kulatý stůl se židlemi

Na meetingy či jednání s partnery se hodí kulatý nebo oválný jednací stůl. Pro správné vedení diskuze se tato forma jeví jako ideální. Židle k němu zvolené by měly zdůrazňovat pevné usazení u debaty. Ať už reálně či obrazně. Nikam neuhýbat, neujíždět, to je princip! Doporučují se tudíž židle bez koleček. Přesto se i v naší nabídce objeví pohodlná jednací křesla v pojízdných variantách. Navíc si lze vybrat z různých variant, od těch strohých, funkčních vyrobených kupříkladu z plastu a doplněných o kovové nohy až po designové kousky s látkovými potahy v uklidňujících barvách a s područkami pro lepší pohodlí.

Praktičnost nade vše

Estetická stránka však není jedinou předností našich výrobků. Hojně skloňovaná ergonomie pracovního místa se promítá do každého prostředí. Nejde jen o požadavky funkčnosti a pohodlnosti, ale především o zájem zdravotní. Proto je i při výběru židlí do konferenčních místností sledovat všechny náležité ukazatele pro zajištění správného zdravého sezení. Jedná se o tvar sedáku i opěráku, vhodné umístění či vytvarování područek, tvrdost použitého materiálu nebo polohovatelnost. Nejen do klasických kanceláří, ale nakonec i do školících a konferenčních místností je možné pořídit alternativní sedačky odpovídající zásadám aktivního sezení. Praktický zájem zase uspokojí naše skladné stohovatelné židle, které lze libovolně umístit stranou a vytvořit tak více prostoru. Kompletní nabídku naleznete na našem webu a pro konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat.