Popelníky a kuřácké přístřešky

Venkovní popelníky

Přestože je v kancelářích a vnitřních prostorách kouření zakázané, jisté je, že během pracovního dne potřebují někteří zaměstnanci jednou za čas tyto nezbytné pauzy. Pomozte jim vypořádat se s občasným pracovním stresem a dejte jim k dispozici popelníky, aby si mohli snížit napětí a neznečišťovali při tom prostředí firmy. Popelníky najdou využití ve vytvořených kuřárnách, u vchodů, na terasách, ale například i v blízkosti budov hotelů i na veřejném prostranství obcí.

Popelníky praktické i designové

Popelníky v naší nabídce jsou z ohnivzdorného materiálu, který je odolný i vůči mechanickému poškození. Nedopalky mají hned po vhození omezený přísun kyslíku, čímž se snižuje riziko požáru. Nemusíte se tedy obávat nechat popelníky mimo dozor. Dáváme si záležet také na jejich designu a jednoduché údržbě. Těsná víka udržují kouř a pachy uvnitř a omezují tím zápach v kuřácké zóně. Udrží uvnitř také veškerý nepořádek, ale snadno se vyprazdňují a čistí. Popelníky se stylovým designem navíc nebudou pohoršovat prostředí a mohou se stát skvělým doplňkem.

Stojanový popelní nebo popelník nástěnný

Vybírejte popelníky podle toho, kam je budete chtít umístit. Klasické popelníky na stoly najdou využití na terasách, v prostorech pro kuřáky i v soukromých prostorech. Pokud je fluktuace kuřáků vysoká, zvolte stojanové nebo nástěnné popelníky. Oba typy mají větší objem a nevyžadují tak častou údržbu. Stojanové popelníky jsou robustní, často ale vyžadují ukotvení v zemi. Druhou možností jsou nástěnné popelníky, které jednoduše přimontujete na kryté místo, aby do něj nepadal sníh a déšť.