Stojany na kola

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Stojany na kola do venkovních prostor i do interiéru

Jízda na kole je nejen oddychovou aktivitou, ale i stále populárnější formou přepravy do práce. Chcete-li podpořit sportovního ducha zaměstnanců, jistě jim usnadníte rozhodování tím, že vhodně uzpůsobíte venkovní vybavení firmy namontováním držáků a stojanů na kola. Není nic snazšího, nežli vybrat z naší široké nabídky držáků, ale i přístřešků, kde je možné jízdní kolo nejen zaparkovat, ale i skrýt před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Některé modely držáků poslouží pouze pro venkovní prostory, jiné jsou vhodné jako součást garážových prostor kanceláří nebo i vybraných interiérů výrobních podniků.

Držáky na kolo pro různé využití

Vyberte si stojan na kola podle prostorových možností, které na uskladnění máte, ale také podle počtu kol, která potřebujete zajistit. Mysleli jsme na všechny možnosti a naše držáky budou vyhovovat jakémukoliv místu – od běžného pracoviště až třeba po školní areál. Pokud máte k dispozici jen omezený prostor, doporučujeme držáky na kolo na zeď. Jsou snadné na montáž, parkování a zabezpečování kol. Díky tomu, že je můžete zavěsit předním i zadním kolem, vejde se jich několik vedle sebe, i když mají koše nebo široká řídítka. Jestliže nemusíte řešit žádné prostorové omezení, nejlepší službu vám udělají standardní stojany, které připevníte k zemi, a mohou jednoduše sloužit k zajištění kol z obou stran.

Odolné a kvalitní materiály

Veškeré stojany a držáky na kola jsou vyrobeny z bytelných materiálů, které odolají i vlivům nepříznivého počasí. Sami o sobě to jsou však i designové kousky, které nepůsobí nevzhledně.

Nepřehlédněte tyto kategorie

Parkové lavičkyZahradní židle