Kancelářské židle a křesla

Nejlepší kancelářská židle v sobě kombinuje mnoho prvků

Při vybavování kanceláře je důležité požadovat opravdu kvalitní kancelářský nábytek s ergonomickým designem, který je schopen se přizpůsobit potřebám zaměstnanců a snižuje zdravotní rizika kancelářské práce. Zaměstnanci většinou stráví 7-8 hodin denně v kanceláři. Dlouhodobé sezení může být nepohodlné a vede k různorodým onemocněním svalové nebo kosterní soustavy, z čehož pak plynou zvýšené absence a nižší produktivita pracovníků. V následujících odstavcích se dozvíte více o naší nabídce kancelářských židlí. Vyberte si tu pravou pro vás.

Kvalitní kancelářská židle základem moderního designu kanceláře

Kancelářské židle a křesla s různými vlastnostmi tvoří širokou část nabídky společnosti AJ Produkty. Pokud chcete dodat punc exkluzivity vaší kanceláři, tak zvolte moderní kancelářské židle, typickým zástupcem této skupiny jsou např. židle Watford. Pokud potřebujete židli do náročnějších podmínek, která vydrží 24hodinový provoz, tak zvažte koupi kancelářského křesla Sheffield. Do menších kanceláří se hodí např. kancelářské židle Dover.

Materiály

Nabízíme židle s potahy z různých materiálů - pravé i syntetické kůže, látky, vlny, síťoviny atd. Při vybírání zvažte, kde bude židle umístěna a jak intenzivně bude využívána. Podle toho vyberte odpovídající materiál, řiďte se jeho odolností, pohodlím, vzhledem a náročností čištění a údržby. Pokud byste rádi oslnili hosty v zasedací místnosti, tak zvolte elegantní konferenční židle s černými potahy z pravé kůže. Pro delší životnost a vyšší pohodlí však doporučujeme ergonomické židle. Ty se vyznačují tím, že jsou opatřeny vhodnými zdravotními bederními opěrkami či područkami ve správné výšce a tvaru.

Mechanismy

Aby u nás každý našel pro něj opravdu pohodlnou židli, tak nabízíme kancelářské židle s různými mechanismy. Synchronní mechanismus zajišťuje současný pohyb opěradla a sedáku v určitém poměru, aby se zachovával optimální úhel mezi sedákem a nohama sedícího a s ním i dobrá cirkulace krve do dolních končetin. Také ho lze uzamknout v několika polohách. Židli se synchronním mechanismem si můžete snadno přizpůsobit, aby se vám sedělo co nejpohodlněji. Pokud preferujete nezávislý pohyb opěradla a sedáku, tak zvolte kancelářskou židli s asynchronním mechanismem, který má mnoho funkcí a židli s ním si lze jednoduše nastavit do optimální polohy a přizpůsobit vašemu tělu. Neváhejte a ozvěte se nám, pokud byste chtěli pomoct s výběrem správného typu mechanismu. V našem e-shopu naleznete kancelářské židle a křesla v mnoha různých provedeních a barvách. Pro konkrétní dotazy nás neváhejte kontaktovat.