Skřínky na klíče různých velikostí

K bezpečnostnímu vybavení kanceláří, ale i dílen a sportovišť patří bezesporu úložné boxy na klíče. Nabízíme například praktické skříňky na klíče klasické kovové, které jsou vyrobeny z odolného lakovaného plechu. Do jejich vybavení patří odnímatelné lišty s háčky, které usnadní manipulaci s klíčky. Jedná se o praktické bezpečné úložiště do dílen, škol, kanceláří i na různá sportoviště. Každá z těchto schránek má místo na další háčky a vy díky nim můžete přizpůsobit počet uschovaných klíčků podle potřeb organizace. Pokud byste potřebovali množství uschovaných klíčků zvýšit, mezi naším sortimentem najdete i jednotlivé lišty s háčky.

Trezor na klíčky za digitálním zámkem

Bezpečnostní schránky na klíče mohou mít různé podoby, velikost i použitý materiál Na výběr máte také klíčové trezory v různých velikostech. Využití najdou nejen v provozu společnosti, ale také v domácnosti, obchodech nebo v průmyslových komplexech. Elektronický zámek je snadno programovatelný a použitelný. Napájí se čtyřmi AA bateriemi a stav vybití signalizuje výstražnou kontrolkou.

Skříňka na nouzové klíče

Nezapomeňte na snadno přístupné, ale zabezpečené skříňky na klíče pro případ nouze. Malá skříňka z ocelového plechu je nalakována jasnou červenou barvou, abyste ji nepřehlédli ani ve vypjatých situacích. Ve skříňce je jeden háček na klíč a její přední část je z tenkého a snadno rozbitného skla. K přístupu ke klíčku ve stavu nouze můžete využít i malé kovové kladívko, které je součástí skříňky.

Příslušenství pro úschovu klíčů

Kromě lišty s háčky pro zvýšení úložného prostoru si u nás můžete pořídit také balíček plastových štítků na klíče, které označí vaše klíče a usnadní vám jejich organizaci.