Věšáky a botníky

Prohlédněte si náš výprodej

Nakupujte zde!

Věšáky na oblečení a odkládací místa na obuv

Věšák, to je němý sluha, kterého málokdo ocení, přitom odvádí tolik práce. Neměl by chybět v žádných vstupních prostorech, ale ani v kanceláři či zasedací místnosti. Obzvlášť v případě chladnějšího počasí po příchodu do interiéru ihned svlékáme několik vrstev oblečení a zjišťujeme, kam je umístit. Zatímco v recepcích kanceláří, kde klienti čekají na schůzku nebo v čekárnách zdravotnických zařízení postačí klasický věšák na bundy a kabáty, pak například v předsálí konferenčních místností nebo v kulturních institucích naleznou uplatnění rozměrnější stojany na oblečení. Vše záleží na účelu a umístění tohoto doplňku.

Stojanový věšák se stabilní základnou

Věšák na oděvy by měl být stabilní a také musí nabízet dostatek místa pro veškeré oblečení příchozích. Bundy už se nikam nevejdou? Pak rozhodně neváhejte a pořiďte další. Vybírejte jen ty kvalitní a stabilní. Pokud zvolíte stojací model, stabilita je opravdu zásadní. Určitě nechcete, aby se pod tíhou bund a kabátů převrátil. Základna věšáku má být dostatečně široká a jeho nohy co nejdál od sebe. Další možností je nástěnný věšák. Jeho výhody jsou jasné: nepřeváží se a snadno se pod ním uklízí. Zjistěte ale nejprve, jakou nosnost má stěna, k níž chcete věšák připevnit. Při přetížení hrozí vytržení ze zdi.

Pojízdný stojan na oděvy umožní zavěšení na ramínka

Chcete příchozím nabídnout pověšení kabátů na ramínka? Případně hledáte šatní řešení pro předsálí zasedací místnosti nebo konference v hotelu? Pak se poohlédněte po stojanu na oděvy, na jehož tyč lze ramínka snadno zavěsit. Často bývá navíc pojízdný a můžete jej tak využívat v různých částech budovy. Mobilní věšák nabízí kromě tyče na zavěšení ramínek (ta mohou být i součástí balení) často také poličku na čepice, šály a jiné drobnosti, ale i rošt na obuv. Hodit se mohou háčky k zavěšení batohů a dalších doplňků. Nezapomeňte ani na nádobu na mokré deštníky. Kapky a louže, které vzniknou při přenášení deštníků po budově, mohou vytvořit na podlaze nebezpečné kluziště. Proto příchozím umožněte okamžité odložení mokrého deštníku hned u vstupu. Nádoba by měla být stabilní, aby se pod tíhou deštníků jen tak nepřevrhla. Některé věšáky nabízejí právě i prostor určený na deštníky.